Mitsubishi zamraża premiery nowych modeli w Europie

Mitsubishi podjęło decyzję o zamrożeniu wprowadzania do Europy nowych generacji aut, a sprzedaż obecnie oferowanych modeli będzie kontynuowana do zakończenia cyklu produkcyjnego.

materiały prasowe
Elektronicznie sterowany napęd na cztery koła pozwala zapuścić się poza utwardzone drogi. Eclipse Cross jest dobrym kompanem w przecieraniu nowych szlaków
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 45 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Kilka miesięcy temu Infiniti ogłosiło, że wycofuje się z rynku europejskiego, a teraz Mitsubishi podjęło decyzję o zamrożeniu wprowadzania nowych modeli na starym kontynencie.

Decyzja jest tym bardziej zaskakująca, że 3 miesiące temu dowiedzieliśmy się, że Firma MMC Car Poland (MMCP), wcześniej zarządzana przez Mitsubishi Corporation, zmienia właściciela. Od 1 kwietnia 2020 r. hiszpańska firma Bergé Auto przejęła import i dystrybucję samochodów osobowych Mitsubishi w Polsce.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Mitsubishi zamraża premiery nowych modeli w Europie - Eclipse Cross oraz Space Star

Ostatnimi modelami jakie pojawią się w polskich salonach będą zatem Eclipse Cross oraz Space Star. Firma zapewnia, że sprzedaż będzie kontynuowana, a użytkownicy samochodów marki Mitsubishi będą mieli zapewnioną obsługę serwisową. Mitsubishi Motors sprzedaje auta w Europie od 1975 roku. Więcej informacji przekażemy niebawem.

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Zobacz także:

REKLAMA