Mitsubishi zaprasza na przedzimowy przegląd

Mitsubishi Lancer na trasie 50 000 km
Oprócz zbieżności kół, która nieznacznie wykraczała poza tolerancję określoną przez producenta, samochód nosił jedynie standardowe ślady eksploatacji.
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 45 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Z myślą o zbliżającej się zimie firma Mitsubishi Motors przygotowała specjalną ofertę dla posiadaczy aut tej marki. Tylko do 29 października klienci autoryzowanych stacji serwisowych Mitsubishi Motors w Polsce mogą korzystać z nowych propozycji związanych z serwisem tych aut. Przegląd, który obejmuje kontrolę 31 punktów w samochodzie, kosztuje teraz tylko 49 złotych, części staniały nawet o 15%, akcesoria i gadżety o 10% a za ewentualne naprawy klienci zapłacą o 10% mniej. Akcja dotyczy nawet samochodów starszych niż 7-letnie.

W ramach Zimowej Akcji Przeglądowej, trwającej do 29 października, klienci zapłacą jedynie 49 zł za przegląd swego auta i mają możliwość zakupienia części do swego pojazdu z nawet 15% zniżką. Wizytę w serwisie można zamówić on-line na stronie internetowej www.mitsubishi.pl , gdzie można także znaleźć adres najbliższej autoryzowanej placówki Mitsubishi Motors.

Oferta dotyczy także pojazdów starszych niż 3-letnie, które utraciły gwarancję, a największa zniżka przysługuje przy zakupie części do samochodów 7-letnich i starszych.

REKLAMA
Zimowa akcja Mitsubishi
Zobacz również:
REKLAMA