Mobil 1 Get Personal czyli zobacz siebie jako kierowcę Formuły 1 i wygraj udział w GP USA!

Kto z nas nie wyobrażał sobie siebie samego za sterami bolidu Formuły 1? Dzięki projektowi Mobil 1 Get Personal to możliwe!

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Od dzisiaj każdy może stworzyć wirtualny obraz siebie za sterami bolidu F1 Vodafone McLaren Mercedes MP4-28 i dołączyć do Jensona Buttona i Sergio Pereza. Zapowiedź historii znajdziecie na filmiku poniżej:

Po rejestracji na stronie www.mobil1.com/getpersonal oraz udostępnieniu swojego zdjęcia profilowego z Facebooka tworzymy spersonalizowane wideo, które zabiera nas do Centrum Technologicznego McLarena i stawia w roli kierowcy. Filmem możemy dzielić się ze znajomymi z sieci. Tworząc wideo, rywalizujemy o nagrodę główną – wyjazd na Grand Prix Formuły 1 w USA, oraz wartościowe przedmioty. Gratką, i to nie tylko dla fanów motosportu, będą oryginalne części pochodzące z samochodu wyścigowego.

Tegoroczny sezon wyścigowy to jednocześnie dziewiętnasty rok partnerstwa technologicznego producenta olejów Mobil 1 z Vodafone McLaren Mercedes. Specjaliści Mobil 1 są obecni na torze podczas każdego wyścigu, dostarczając Vodafone McLaren Mercedes środki smarne, paliwo wyścigowe oraz wsparcie techniczne.

amis

Zobacz również:
REKLAMA