Moc Miejsca

Skoda Octavia od zawsze górowała nad samochodami kompaktowymi przestronnością wnętrza i wielkością bagażnika. I wciąż daje poczucie podróżowania autem wyższej klasy. Nawet w swej najbardziej pakownej odmianie.

Specjalnie skrojone, sportowe fotele RS-a. Stabilnie trzymają kierowcę i pasażera także podczas pokonywania ostrych zakrętów i zachwycają ergonomią.
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 91 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Nowej Octavii pasażerowie podróżujący z tyłu mogą korzystać ze znacznie większej przestrzeni niż w modelu poprzedniej generacji. Zwiększyła się ilość miejsca nad głową, szerokość wnętrza na wysokości kolan oraz na wysokości ramion. Przestronniej zrobiło się także z przodu. Pod tym względem, a także pod względem długości wnętrza, nowa Skoda Octavia Combi przewyższa inne samochody klasy niższej średniej, a także niektóre modele wyższych klas.

Tak samo jest z bagażnikiem – dzięki pojemności 610 litrów zmieści wszystko, czego potrzebuje rodzina wyruszająca w drogę z wakacyjnym ekwipunkiem. A po złożeniu oparcia kanapy przestrzeń ładunkowa powiększa się do imponujących 1740 litrów!

Nowością w Octavii Combi jest opcjonalny schowek pod roletą bagażnika. Zapewnia on miejsce na przedmioty, które inaczej leżałyby porozrzucane po całym bagażniku. Oparcie kanapy, dzielone w stosunku 60:40, można wygodnie złożyć również od strony bagażnika (standard w RS, opcja w wersji 4x4). Octavia ma też otwór na długie przedmioty w oparciu kanapy. Dodatkowo opcjonalna siatka oddzielająca umożliwia zabezpieczenie wnętrza Octavii Combi RS i 4x4 przed przesuwaniem się przedmiotów z bagażnika do kabiny. Co cieszy, w obu wersjach pokrywę bagażnika nowej Octavii Combi można otwierać i zamykać elektrycznie (opcja).

610 litrów - taką pojemność ma bagażnik nowej Octavii w wersji kombi. Zarówno w odmianie RS, jak i 4x4 w bagażniku może znaleźć się wielofunkcyjna podłoga (opcja). Za jej pomocą przestrzeń bagażnika można podzielić na sześć różnych sposobów. Efekt: bardzo elastyczne możliwości transportowe.

Zobacz także:
REKLAMA