Moc Stylu

Eleganckie nadwozie nowej Skody Octavii Combi skrywa wnętrze, jakiego się nie spodziewasz. Kombi jest też oferowane w niezwykłych wersjach – RS jest wyjątkowo szybka, a 4x4 niezatrzymywalna. EMOCJE charakter MOC  

Obręcze wielkie jak nigdy Felgi RS-a mogą mieć 18, a nawet 19 cali i dwukolorowe wykończenie; czerwone zaciski to standard.
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 91 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Elegancka, nowoczesna, oferująca mnóstwo miejsca wewnątrz – taka jest Octavia. Nowa Skoda Octavia RS dodaje do tych cech czyste emocje. Przekonuje do siebie atrakcyjnym designem, sportowym charakterem i najwyższą precyzją wykonania.  

Ponadprzeciętnie duże wnętrze, znakomita funkcjonalność, innowacyjna technika i cena odpowiadająca rzeczywistej wartości – to najważniejsze atuty Skody Octavii, której ponad 3,7 miliona egzemplarzy trafiło na drogi 100 krajów świata. Jeśli między te zalety chcesz wkomponować sportowe wrażenia, nie mogłeś trafić na lepszy moment: na rynku debiutuje najszybsza Octavia w historii – w wersji RS.

Z przodu wyróżnia ją charakterystyczna osłona chłodnicy, duże otwory wlotu powietrza z maskownicą o strukturze plastra miodu, nowy przedni spoiler, reflektory przeciwmgłowe w stylistyce RS oraz nowe, teraz seryjne, reflektory biksenonowe ze zintegrowanymi światłami dziennymi LED. Litery RS na osłonie chłodnicy to przypieczętowanie sportowego charakteru auta.

Nowy model w porównaniu ze zwykłą Octavią kombi ma zauważalnie obniżone zawieszenie nadwozia; w porównaniu z Octavią RS drugiej generacji ma natomiast wyraźnie większą długość i szerokość. Nowa Octavia Combi RS jest dłuższa o 86 mm i o 45 mm szersza niż poprzedni model, również rozstaw osi wzrósł o 102 mm. W tylnym zderzaku dominuje duża czarna wstawka pełniąca rolę dyfuzora. Dwie trapezoidalne, szerokie, chromowane końcówki rur wydechowych podkreślają, że mamy do czynienia z naprawdę mocnym autem. Obrazu dopełniają nowe wzory felg aluminiowych, które niebawem dostępne będą nawet w rozmiarze 19 cali. Wszystko to sprawia, że już przy pierwszym kontakcie z Octavią RS każdy wie, że ma do czynienia z samochodem o niezwykłych możliwościach.

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA