[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Mocne BMW i bez dachu

Mocne kabriolety zawsze wzbudzają szczególne emocje wśród fanów czterech kółek. Nie inaczej będzie z pewnością z BMW M4 Cabrio.

Technologicznie BMW M4 z otwieranym dachem bazuje na odmianie Coupe. Pod maską pracuje zatem ta sama sześciocylindrowa "rzędówka" o wiele mówiącej nazwie Twin Power Turbo, która z pojemności trzech litrów generuje moc 425 koni mechanicznych, zaś jej maksymalny moment obrotowy w wysokości 550 Nm jest osiągany w szerokim zakresie obrotów od 1.850 do 5.500 obr/min.

Moc przenoszona jest oczywiście na tylne koła za pośrednictwem sześciobiegowej mechanicznej, bądź 7-stopniowej automatycznej przekładni M-DCT o dwóch sprzęgłach. W zależności od przekładni pierwsza setka na prędkościomierzu jest osiągana już po 4,2 (automat) lub 4,4 (manual) sekundy. Maksymalnie auto będzie w stanie rozpędzić się do 250 km/h, choć gdyby nie elektroniczny ogranicznik maksymalna prędkość byłaby z pewnością sporo wyższa.

REKLAMA

Najnowszy kabriolet BMW będzie mieć twardy dach, którego złożenie i rozłożenie trwa ok. 20 sekund i może odbywać się także w czasie jazdy z prędkością do 18 km/h.

Wśród dostępnych rozwiązań warto zwrócić uwagę na aktywny dyferencjał (Active M Differential), specjalne hamulce ze złotymi zaciskami oraz sportowo zestrojony układ kierowniczy. Ponadto kierowca ma do wyboru trzy nastawy zawieszenia - Comfort, Sport oraz Sport+. Całość z pewnością zapewnia nieziemskie emocje podczas dynamicznej jazdy.

Oficjalna światowa premiera BMW M4 Cabrio odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie podczas wystawy samochodowej New York International Auto Show. Do sprzedaży, na początku na rynku amerykańskim, otwarte BMW M4 trafi już na początku lata tego roku.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 142 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij