Mocne auto dla mocnych kobiet

Renault przygotowało limitowaną serię modelu Clio RS 200 EDC Monaco GP. Jak mówią Francuzi, ma być to auto dla prawdziwie mocnych kobiet.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Seria limitowana Clio RS pojawi się w sprzedaży zaledwie na 20 rynkach, w tym także w Polsce. Jednak nad Wisłą będzie się mogło cieszyć posiadaniem tej wersji zaledwie 12 osób (kobiet?). Sprzedaż ruszy pod koniec kwietnia. 

Limitowane Clio RS wyróżniać się będzie oznakowaniem Monaco GP. Będzie oferowane w dwóch kolorach (mroźna biel oraz szary platynowy) i czarnym dachem. Czarne będą również elementy na aerodynamicznej listwie przedniej F1 i dyfuzorze, bocznych listwach ochronnych, klamkach drzwi, aluminiowych felgach (17-calowych Tibor lub 18-calowych Radicale) i obudowach lusterek bocznych oraz tylnym spojlerze dachowym.

Z kolei wnętrze - utrzymane w czarno-szarej kolorystyce - pojawią się numerowane tabliczki z logo Monaco GP. Lista wyposażenia seryjnego obejmuje m.in. przyciemniane szyby, przednie podgrzewane fotele oraz system multimedialny (Media Nav bądź Renault R-Link z dostępem do usług online).

W opcji znajdziemy system telemetryczny R.S. Monitor 2.0 z funkcją R.S Replay, który pozwala na śledzenie i pobranie tras torów jazdy oraz ponowne ich pokonanie z wizualizacją na mapie, a także pobranie wszystkich danych zarejestrowanych po zakończeniu trasy i dzielenie się nimi w serwisach społecznościowych.

Clio RS 200 EDC Monaco GP napędzane jest benzynową jednostką 1.6 Turbo o mocy 200 KM, która współpracuje z 6-biegową, automatyczną przekładnią EDC z podwójnym sprzęgłem.

Zobacz także:
REKLAMA