[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Modele AMG w pierwszym Teście Czytelniczym AMiS

W kwietniu 2018 roku przeprowadzimy Test Czytelniczy wspólnie z Mercedes-AMG. Oto zestaw samochodów, które przyjdzie testować naszym Czytelnikom.

C 63 Mercedes-AMG C 63

Test Czytelniczy to wydarzenie, podczas którego nasi Czytelnicy będą wspólnie z nami testowali wybrane modele. Zaczynamy z wysokiego C - 18 kwietnia 2018 roku na Torze Kielce przeprowadzimy razem test wybranych modeli Mercedes-AMG. Wciąż czekamy na chętnych! Więcej o tym projekcie przeczytasz na https://www.auto-motor-i-sport.pl/test-czytelniczy.

Tymczasem prezentujemy zestaw samochodów, które będziemy testować razem z Wami: 

REKLAMA

REKLAMA

Mercedes-AMG GT R

Z najbardziej wymagającego toru wyścigowego na świecie bezpośrednio na drogę: jeszcze nigdy Mercedes-AMG nie przejął tyle rozwiązań technologicznych ze sportu motorowego do seryjnego samochodu, jak w nowym Mercedes-AMG GT R. Łączy on dynamikę jazdy naszego wyścigowego Mercedes-AMG GT 3 z codzienną użytecznością Mercedes-AMG GT. 4,0-litrowy silnik V8 bi-turbo AMG w AMG GT R osiąga moc 430 kW (585 KM). Maksymalny moment obrotowy wynosi 700 Nm i jest dostępny w zakresie od 1900 do 5500 obr/min.

Konstruktorzy AMG gruntownie zmodernizowali też 7-stopniową dwusprzęgłową skrzynię czyniąc ją jeszcze bardziej przystosowaną do warunków wyścigowych.

REKLAMA

Mercedes-AMG GT S

Pierwszy pojazd Mercedesa był samochodem wyścigowym. Jego najnowszy potomek — Mercedes-AMG GT S — kontynuuje to historyczne dziedzictwo i debiutuje w nowej dla marki AMG klasie aut sportowych. To drugi model opracowany w całości przez inżynierów z Affalterbach. Jego koncepcja, z aluminiowym nadwoziem, umieszczonym z przodu, cofniętym w stronę kabiny silnikiem AMG V8 biturbo o mocy 522 KM, skrzynią biegów przy tylnej osi (układ transaxle) oraz aluminiowym nadwoziem, zapewnia fascynującą dynamikę.

Mercedes-AMG GT S łączy prawdziwie torowe emocje z wygodą na co dzień i wydajnością, która wyznacza nowe standardy w segmencie aut sportowych.

REKLAMA

REKLAMA

Mercedes-AMG E 63 S

Mercedes-AMG wciąż konsekwentnie stawia na osiągi, dynamikę i wydajność. Nowy Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ prezentuje mocniejszy wizerunek od wszystkich swoich poprzedników. Napędza go silnik AMG M177 w nowej klasie mocy. Ten 4-litrowy silnik V8 bi-turbo AMG osiąga w modelu S 450 kW (612 KM) i moment obrotowy 850 Nm.

Pomimo imponujących osiągów model AMG E 63 S tworzy nowe wzorce w dziedzinie wydajności i zużycia paliwa — w ten sposób zdobywając pole position w segmencie wyczynowych limuzyn.

REKLAMA

Mercedes-AMG E 43

Nowy Mercedes-AMG E 43 4MATIC oferuje zachwycającą dynamikę jazdy połączoną z nowoczesną wydajnością. Doładowanie bi-turbo, zapożyczenia ze sportu motorowego i charakterystyczny design AMG sygnalizują klientom już od pierwszego spojrzenia, że również nowa Klasa E marki AMG gwarantuje czyste osiągi w połączeniu z najnowszą techniką i dużymi emocjami.

REKLAMA

REKLAMA

Mercedes-AMG C 63 S

Nowy Mercedes-AMG C 63 S Coupé kontynuuje tradycję dynamicznej wersji Klasy C, którą w poprzednim typoszeregu rozpoczął Mercedes-AMG C 63 Coupé. Poszerzone nadkola, szerszy rozstaw kół i większe koła nadają Coupé muskularną prezencję, a jednocześnie zapewniają warunki dla osiągania wysokich przyspieszeń poprzecznych i wzdłużnych. AMG C 63 S Coupé napędza 4-litrowy silnik V8 biturbo o mocy 375 kW (510 KM), skonstruowany przez inżynierów Mercedes-AMG. W Affalterbach zaprojektowano również wyrafinowane zawieszenie AMG RIDE CONTROL z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami, specjalnie zestrojony system wyboru profilu jazdy AMG DYNAMIC SELECT, tylny dyferencjał o ograniczonym poślizgu oraz aktywne poduszki silnika.

REKLAMA

Mercedes-AMG CLA 45

Dwulitrowa jednostka AMG z turbodoładowaniem o mocy 381 KM to wciąż najmocniejszy na świecie seryjnie produkowany silnik 4-cylindrowy. Inne rozwiązania techniczne AMG przenoszą tę moc na koła, zapewniając imponujące osiągi ‒ Mercedes-AMG CLA 45 przyspiesza od 0 do 100 km/h jedynie w 4,2 sekundy! Perfekcyjne współdziałanie innowacyjnych rozwiązań technicznych ‒ napęd na cztery koła 4MATIC, 3-stopniowy elektroniczny system stabilizujący tor jazdy ESP® i 7-stopniowa sportowa skrzynia biegów DCT SPEEDSHIFT AMG ‒ dopełnia koncepcję samochodu o sportowej charakterystyce. Model ten robi wrażenie nie tylko nadzwyczajnymi osiągami, ale też emocjonującą stylizacją. Ekspresyjno-awangardowe kształty auta z wydłużoną linią dachu, drzwiami bez ram i wyrazistym tyłem podkreślają sportowo-dynamiczny design AMG.

To co, dasz się skusić? Jeszcze raz zapraszamy na https://www.auto-motor-i-sport.pl/test-czytelniczy

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij