[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
BP BP
PODZIEL SIĘOCEŃ

Modele Skody dostępne w wyprzedaży

Trwa wyprzedaż modeli Skody. W zależności od modelu, zniżki na nowe samochody sięgają nawet 14 tys. złotych.

Skoda Octavia III Skoda Octavia III

Samochody marki Skoda, wyposażone w szereg rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i komfortu, dostępne są teraz w bardziej atrakcyjnych cenach.

– W ramach obranej strategii, Skoda konsekwentnie rozwija ofertę modelową, wprowadzając nowoczesne rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa i komfortu do oferowanych przez markę pojazdów. Dzięki temu nasze samochody odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających kierowców. Trwająca akcja wyprzedażowa umożliwia klientom zakup doskonale wyposażonych, bestsellerowych modeli Skody w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach – komentuje Maciej Nowak, Kierownik Produktu marki Skoda.

Wybrane, objęte wyprzedażą auta Skody klienci mogą kupić z upustem wynoszącym nawet 14 000 zł.

REKLAMA

Wśród modeli objętych wyprzedażą znalazły się modele:

Skoda Superb – upust do 14 000 zł;
• Skoda KAROQ – upust do 10 000 zł;
• Skoda OCTAVIA – upust do 10 000 zł;
• Skoda OCTAVIA COMBI – upust do 9 000 zł;
• Skoda RAPID – upust do 8 500 zł;
• Skoda RAPID SPACEBACK – upust do 9 500 zł;
• Skoda FABIA – upust do 3 750 zł;
• Skoda CITIGO – upust do 1 000 zł.

Skoda, jako marka ciesząca się wciąż rosnącym zaufaniem klientów, konsekwentnie ugruntowuje swoją pozycję lidera na rynku samochodowym. Dotychczasowe, świetne wyniki sprzedaży oraz rekordowa liczba dostaw odnotowana po trzecim kwartale 2018 roku to efekt dynamicznego rozwoju marki, m.in. poprzez poszerzanie oferty produktowej i konsekwentne oferowanie wielu rozwiązań technologicznych, znanych z samochodów klasy premium.

Szczegółowe informacje na temat oferty wyprzedażowej znajdują się na stronie internetowej. Warto się spieszyć, ponieważ liczba aut dostępnych w wyprzedaży jest ograniczona.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 37 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij