REKLAMA

Monster Energy Gymkhana GRiD 2019 w Motowizji

Już dziś o 21.25, tylko na kanale Motowizja, zobaczyć będzie można podsumowanie niezwykle emocjonujących zawodów Gymkhana GRiD.

Gymkhana GRiD 2019 Materiały prasowe
Gymkhana GRiD 2019

W tym roku światowe finały Gymkhany GRiD odbyły się po raz pierwszy w Polsce. Była to niezwykła okazja, aby na żywo zobaczyć rywalizację największych gwiazd sportu motorowego z całego świata. Pojawili się m.in. Ken Block, Petter Solberg z synem Oliverem, a także Kuba Przygoński czy Bartosz Ostałowski.

Podsumowanie tych wyjątkowych zawodów będzie można obejrzeć już dziś, na antenie Motowizji, która jako jedyna telewizja w Polsce pokazywała relację z tego wydarzenia. Stacja została głównym partnerem telewizyjnym imprezy.

Tegoroczna Gymkhana GRiD to dziesiąta, jubileuszowa edycja tych niezwykłych zawodów, które po raz pierwszy odbyły się w 2010 roku w amerykańskim Irwindale. Z tej okazji został przygotowany najdłuższy i najbardziej emocjonujący w historii tor wyścigowy.

Zobacz także: Targi Frankfurt 2019 - zobacz wszystkie premiery

REKLAMA

REKLAMA

Gymkhana GRiD 2019 Materiały prasowe
Gymkhana GRiD 2019

Czym jest Gymkhana GRiD?

Gymkhana GRiD to prawdziwe święto motosportu. Nigdzie indziej w jednym miejscu nie rywalizuje tyle gwiazd driftu, rallycrossu, rajdów oraz innych dyscyplin sportu motorowego. Te zawody to nie tylko rywalizacja, ale jedne z najbardziej spektakularnych i widowiskowych pokazów na świecie.

- Polscy entuzjaści sportów motorowych mogą zobaczyć relację z tego wydarzenia jedynie w Motowizji – powiedział prezes Motowizji, Krzysztof Mikulski.

Finał i półfinał zawodów wraz z komentarzem będzie można zobaczy na kanale Motowizja dziś, w czwartek 19 września o godzinie 21.25.

Zobacz także: Gymkhana i Ken Block - tutaj liczy się show!

W Gymkhanie GRiD 2019 wystąpiło 50 kierowców rywalizujących w dwóch kategoriach – AWD oraz RWD.

W Nadarzynie wystąpiły takie sławy jak Ken Block, Petter Solberg, Daigo Saito, Luke Woodham czy mistrz olimpijski w kolarstwie Chris Hoy. O najwyższe laury walczyli również polscy zawodnicy. Nasz kraj reprezentowali między innymi Kuba Przygoński, Bartosz Ostałowski czy Ola Fijał.

Tegoroczne zawody w klasie RWD wygrał Mantas Sliogeris, natomiast w klasie AWD triumfował Petter Solberg. Duże wrażenie zrobiły także występy Pawła Korpulińskiego w finale zawodów.

Gymkhana GRiD w Motowizji

19.09, godz. 21.25 – Gymkhana GRiD 2019: podsumowanie

Zobacz także: szukasz samochodu? Tu znajdziesz najlepsze oferty

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA