Monster X Tour Atlas Arena Łódź

Pierwszy event Monster X Tour już za nami. 1.06 w Łodzi widzowie mogli podziwiać wielkie monster tracki i niesamowite pokazy motocyklowe. Następne Monster X Tour - 7.06 w Krakowie oraz 14.06 we Wrocławiu.

Za nami pierwsze show Monster X Tour, które odbyło się 01.06 na łódzkiej Atlas Arenie. Show rozpoczęło Pit Party. Właśnie wtedy widzowie mieli szansę przyjrzeć się z bliska wielkim Monster X Truckom, motocyklom i quadom. Była to też okazja do zgarnięcia autografów oraz porozmawiania z zawodnikami show. Dużym zainteresowaniem cieszył się zielony, włochaty The Monster – jedyny truck przystosowany do przewozu pasażerów. Dreszczyk emocji towarzyszył wszystkim tym, którzy odważyli się do niego wsiąść.

Podczas show głośne Monster X Trucki rywalizowały ze sobą wyskakując wysoko w powietrze ponad wrakami ciężarówek. Ulubioną konkurencją publiczności był oczywiście freestyle, czyli moment kiedy ciężarówki pokazują na co naprawdę je stać! Nie obyło się bez kraks – podczas pierwszego pokazu wywrócił się ulubieniec widzów Bigfoot, a w trakcie drugiego dachował Reverce Racer. Show dopełniły powietrzne akrobacje motocyklistów z Crusty Demons oraz ekstremalnie szybkie wyścigi quadów z grupy Quad Speedway Poland.

Nie mogliście być w Łodzi? Nic straconego! Tych którzy jeszcze nie mieli okazji wziąć udziału w tym emocjonującym show, zapraszamy na kolejne, które odbędą się 7.06 w Krakowie oraz 14.06 we Wrocławiu. Bilety do nabycia na www.ebilet.pl, www.eventim.pl, GRUPON, www.makroconcert.pl oraz w Salonach Empik.

REKLAMA