Motor Show London 2016: Targi samochodowe powrócą do Londynu

Po ośmiu latach przerwy targi motoryzacyjne mają znów zawitać do angielskiej stolicy. Motor Show London 2016 wraca do kalendarza imprez ze świata czterech kółek. 

fot. autoexpress.co.uk

Ostatnie Targi Motoryzacyjne w Londynie odbyły się w 2008 roku. Po ośmiu długich latach przerwy miłośnicy motoryzacji znów będą mogli spotkać się w stolicy Anglii, by nacieszyć oczy najnowszymi modelami i wizjonerskimi konceptami. Zorganizowane w dniach 5-8 maja 2016 roku targi mają jednak nieco różnić się od tego typu imprez organizowanych na całym świecie. Jak zapowiadają organizatorzy, londyńskie targi mają być skierowane do znacznie szerszej grupy społeczeństwa. Ma to być event, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, gdzie całe rodziny spędzą miło czas. Motor Show London ma zaspokoić wszystkich, zarówno poważnych flotowych nabywców, początkujących kierowców jak i dzieci szukających plakatów z ulubionymi superautami. 

Oczywiście tak samo, jak ma to miejsce w Genewie, Detroit czy Tokio zwiedzający będą mieli okazję przyjrzeć się wszystkim autom jakie na swoich stanowiskach pokażą zebrani producenci. W Londynie będą mieli dodatkowo okazję do uczestniczenia w wykładach poprowadzonych przez czołowych członków kadr kierowniczych przemysłu motoryzacyjnego, podczas których poruszane będą najróżniejsze tematy ze świata motoryzacji. To, co ma wyróżniać londyńskie targi, to również możliwość odbycia jazd testowych niektórymi autami.

Organizatorzy podkreślają, że domeną londyńskich targów ma być różnorodność i skupienie na najważniejszych aktualnie kwestiach w świecie samochodów. Nie zabraknie więc aut hybrydowych, elektrycznych, pojazdów autonomicznych, czy też szeroko pojętej samochodowej technologii. 

REKLAMA