Musisz tam być!

W tym roku w Polsce odbędzie się kilka bardzo ważnych imprez sportowych zaliczanych do europejskich i światowych rozgrywek. Koniecznie musisz je zobaczyć – ryk silników rozniesie się od Karkonoszy aż po Mazury.  

Baja Poland 2013
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 139 633 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

26-29 VI - WRC na szutrze
Tylko podczas Rajdu Polski, drugiego po Monte Carlo najstarszego rajdu w Europie, będziesz mógł zobaczyć najlepszych kierowców WRC, jak Kubica czy Ogier. Rajd w Mikołajkach to jedyny w Polsce rajd szutrowy.

28-31 VIII - Pomorski Dakar
Rajd Baja Poland jest przyjazny kibicom – wejście do parku maszyn jest wolne dla każdego. Na poligonie w Drawsku Pomorskim zorganizowano dwa najdłuższe odcinki – ścigać będą się czołowi kierowcy z Rajdu Dakar.

26-28 IX - 911 GT3 na torze
Na Torze w Poznaniu odbędzie się finał Pucharu Porsche Europy Centralnej. Polscy kierowcy są w ścisłej czołówce. Każdy zawodnik ma do dyspozycji wyczynowy model GT3, więc walka jest zacięta i wyrównana.

27-28 IX - Dym w górach
Na ulicach Karpacza po raz pierwszy w Europie odbyły się górskie zawody w driftingu, w tym roku w Karkonoszach odbędzie się finał europejskich zawodów – najlepsi pędzą „bokiem” w autach o mocy 1000 KM.

Zobacz także:
REKLAMA