Muzeum Mercedesa robi wyprzedaż

Bezpośrednio z Muzeum Mercedes-Benz można kupować klasyczne modele z gwiazdą na masce. Linia zwana “All Time Stars” to używane klasyki z pewną historią.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 83 148 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4
SPRAWDŹ OFERTY

Muzeum Mercedes-Benz oferuje modele z linii “All Time Stars”, które podzielono na trzy kategorie: Premium Edition, Collectors Edition oraz Drivers Edition. Jeśli pojazd jest oznaczony jako Premium Edition oznacza to, że mamy do czynienia z autem o bardzo małym przebiegu w oryginalnym stanie. Collectors Edition to już samochody w doskonałej kondycji technicznej i wizualnej. Ostatnia kategoria to Mercedesy w świetnym stanie technicznym, ale wymagające nieco pracy przy karoserii.

REKLAMA

Na stronie alltime-stars.com możemy spotkać chociażby taką perłę jak Mercedesa E 60 AMG Limited z 1994 roku. Auto ma przejechane 74,800 km, pod maską drzemie 6-litrowy silnik V8 o mocy 381 KM, którą na tylne koła przekazuje 4-biegowy automat. E 60 AMG przyspiesza do setki w czasie 5,4 s, a prędkość maksymalną ograniczono do 250 km/h. To jeden z pierwszych powstałych modeli AMG. Wersji E 60 AMG Limited powstało zaledwie 12.

Kolejną ciekawostką jest Type 630 Kompressor z 1929 roku, który jest najstarszym autem w kolekcji. Młodzieniaszkiem jest E 320 Cabrio z 1995 roku. W sumie Mercedes oferuje ok. 160 modeli, wszystkie z pełnym opisem historycznym i galerią zdjęć. Warto!

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA