Muzeum Porsche

Muzeum Porsche
Muzeum Porsche
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 260 000 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

"Prace przebiegają zgodnie z planem. O ile pogoda nie sprzysięgnie się przeciw nam, muzeum powinno być gotowe na koniec roku" - powiedział Anton Hunger, który jako szef PR Porsche AG jest odpowiedzialny za nowe muzeum.

Przyszli goście nowego muzeum już w foyer poczują fascynację, jaką budzi marka Porsche. Obok punktu informacyjnego, restauracji, kawiarni i sklepu, znajduje się muzealny warsztat dla historycznych pojazdów Porsche. W warsztacie tym przywracana będzie świetność zarówno prywatnym samochodom, jak i ponad 300 muzealnym Porsche, przygotowywanym do prezentacji na całym świecie.

W muzeum znajdą się eksponaty z różnych epok. Zaakcentowane zostaną także tematyczne punkty ciężkości, kierujące uwagę zwiedzających na najważniejsze samochody, najbardziej znaczące zwycięstwa w wyścigach oraz na innowacje technologiczne Porsche.

Rozwój historyczny i poszczególne kręgi tematyczne połączone zostaną przez mniejsze eksponaty, stanowiące trzecią "podporę". Będą one odzwierciedlać wyjątkowe cechy marki -"ideę Porsche".

Nowe muzeum Porsche to miejsce, w którym odbywać się będą zarówno wystawy, jak i inne imprezy. Może być ono wykorzystywane także jako centrum konferencyjne.

Źródło: Porsche

Zobacz również:
REKLAMA