REKLAMA

Na HISTORY z piskiem opon rusza pasmo motoryzacyjne

W listopadzie rozpoczęto emisję pasma motoryzacyjnego "Garaż pełen legend" - jest to cykl programów z udziałem gwiazd filmowych, Chucka Norrisa i Davida Hasselhoffa, poświęconych kultowym i klasycznym samochodom. Programy można oglądać w każdy poniedziałek o 21.00.


To wyjątkowa seria programów przeznaczona dla fanów motoryzacji, ale nie tylko dla nich. W prezentowanych odcinkach zobaczymy zarówno gwiazdy filmowe, Chucka Norrisa i Davida Hasselhoffa, jak i samochodowe - modele kultowe, klasyczne, nietypowe, militarne itp. W pierwszym programie, który został wyemitowany 4 listopada wystąpił Chuck Norris, w kolejnym, którego emisję zaplanowano na 11 listopada, zobaczymy Davida Hasselhoffa.

REKLAMA


Cykl rozpoczął się programem "Chuck Norris: na najwyższych półobrotach". Chucka Norrisa, kultowego amerykańskiego aktora kina akcji, nie trzeba nikomu przedstawiać - to nie tylko aktor, ale również mistrz sztuk walki i mistrz świata w karate. W tym programie opowiadał o pojazdach, których zwykle nie można zobaczyć, bo nie jeżdżą po ulicach. Pojazdy militarne mają wiele zadań w armii, które polegają na walce, czy umożliwieniu przemieszczenia się żołnierzom, ale bardzo często są też w nich testowane najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania techniczne. W programie można było zobaczyć m.in. ciężarówkę-amfibię, która jest w stanie pokonać głęboką wodę, czy sześciokołowy samochód Humvee - terenowy pojazd dysponujący siłą ognia przewyższającą tę, jaką mają niektóre czołgi.

materiały prasowe


W kolejnym odcinku zobaczymy film "David Hasselhoff: kultowe superauta". Amerykański aktor, gwiazda seriali m.in. "Słoneczny patrol" i "Nieustraszony", w dwugodzinnym dokumencie dowodzi, że kultowy samochód z lat 80. znany jako KITT zrewolucjonizował przemysł motoryzacyjny i zainspirował producentów do szukania nowych rozwiązań technicznych. Przypomnijmy, że KITT (Knight Industries Two Thousand) to fikcyjna sztuczna inteligencja, która kontrolowała wysoko zaawansowanego technicznie Pontiaca Trans Am z 1982 roku w serialu "Nieustraszony". David Hasselhoff opowie nie tylko o tym aucie, zaprezentuje również jeden z najszybszych pojazdów na świecie oraz sportowy samochód-amfibię, usiądzie też za kierownicą niektórych z najbardziej zwariowanych aut. Puntem kulminacyjnym programu będzie jedyny w swoim rodzaju wyścig, w którym zmierzą się gwiazdy kultowych seriali: David Hasselhoff za kierownicą modelu KITT, Dirk Benedict z "Drużyny A" w vanie GMC Vandura oraz Erik Estrada z serialu policyjnego "ChiPs" prowadzący motocykl. 

materiały prasowe


REKLAMA


W kolejnych emisjach planowane są takie programy jak "Warsztat Danny'ego", "Amerykańscy naprawiacze" czy dokument, którego bohaterem będzie kultowy model Chevrolet Corvette.

materiały prasowe

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA