Na kłopot z przepaloną żarówką – Philips Assistance

Ford Mondeo i Skoda Superb
W reflektorach - logo Superba.

Z Philips Assistance mogą skorzystać kierowcy pojazdów wyposażonych w co najmniej jedną żarówkę halogenową Philips wyprodukowaną po 1 stycznia 2008, oznaczoną datą produkcji na kołnierzu.

Usługa obejmuje następujące typy żarówek halogenowych Philips:
• Vision Plus H1, Vision Plus H4, Vision Plus H7
• Blue Vision H1, Blue Vision H4, Blue Vision H7
• GT 150 H4, GT 150 H7
• X-treme Power H4, X-treme Power H7
• Night Guide Double Life H1, Night Guide Double Life H4, Night Guide Double Life H7
• oraz lampy wyładowcze D2R i D2S.

W razie przepalenia się żarówki lub jej innego uszkodzenia wynikającego z przyczyn wewnętrznych, kierowca powinien skontaktować się z Centrum Alarmowym pod numerem telefonu: (022) 575 97 20.

Wezwany holownik przyjedzie do każdego pojazdu, w którym należy wymienić żarówkę. Przyjazd holownika, wymiana żarówek, a także ewentualne holowanie do serwisu jest bezpłatne. Kierowca ponosi jedynie koszt żarówek nabytych do wymiany. Wymiana ma miejsce na terenie całej Polski. Usługa nie obejmuje uszkodzeń żarówki z przyczyn zewnętrznych, np. stłuczenia w wyniku wypadku.

Z Philips Assistance mogą korzystać kierowcy dopuszczonych do ruchu i posiadających ważne badania techniczne samochodów osobowych, ciężarowych lub ciężarowo-osobowych, o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 tony, nie starszych niż 10 lat oraz zarejestrowanych w Polsce stosownie do przepisów prawa.

Gwarancja na wymienione żarówki wynosi 18 miesięcy liczonych od daty produkcji. Z usługi można korzystać całodobowo.

Źródło: Philips

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA