REKLAMA

Nadchodzi III Zlot Mitsubishi

Między 8 a 10 czerwca właściciele i miłośnicy marki Mitsubishi spotkają się na corocznym, trzecim już Zlocie Mitsubishi, który w tym roku odbędzie się w malowniczych Karkonoszach - bazą zlotu będzie bowiem pięknie położona Osada Śnieżka w Łomnicy.

II Zlot Mitsubishi
II Zlot Mitsubishi
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 38 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Na uczestników czekają trzy specjalnie przygotowane trasy, a rywalizację ubarwią liczne zagadki, punkty widokowe i zabawy dla najmłodszych uczestników.

Wśród gości zaproszonych na zlot znaleźli się znani aktorzy i ambasadorzy marki – Anna Cieślak i Maciej Stuhr. Wielbiciele samochodów spod znaku Trzech Diamentów mogą zgłaszać swój udział w imprezie wypełniając formularz na stronie Zlotu: https://zlotmitsubishi.pl.

REKLAMA

REKLAMA

II Zlot Mitsubishi
II Zlot Mitsubishi

Drive Your Ambition, czyli przygoda na pełnych obrotach

III Zlot Mitsubishi przygotowano dla wszystkich właścicieli aut tej marki oraz ich rodzin i przyjaciół. Jednym z głównych celów tej imprezy, obok integracji i promowania turystyki samochodowej, jest bliższe zapoznanie z marką.

Tegoroczny zlot ma przybliżyć nową strategię Mitsubishi i zobrazować nowe hasło przewodnie Drive Your Ambition, które odwołuje się między innymi do ambicji odkrywania świata. Reprezentantem nowego podejścia Mitsubishi jest najnowsza konstrukcja tej marki –SUV coupe Eclipse Cross, którego testy będą jedną z atrakcji zlotu.

REKLAMA

II Zlot Mitsubishi
II Zlot Mitsubishi

Jak zwykle nie zabraknie sportowego ducha, z którego słynie Mitsubishi. Bogaty w atrakcje program zlotu daje możliwość rywalizacji na jednej z trzech tras: turystycznej, terenowo-turystycznej oraz terenowej, a w zależności od wybranej grupy - rozwiązywania zagadek i zwiedzania atrakcji turystycznych. Trasy przejazdowe różnią się charakterem, nawierzchnią, zadaniami i poziomem trudności.

Wszystkie załogi spotkają się w Miasteczku 4x4 Mitsubishi, gdzie uczestnicy będą mogli przetestować nowe Mitsubishi Eclipse Cross oraz specjalnie przygotowane modele Mitsubishi 4WD – L200 i Pajero w wyjątkowych specyfikacjach Monster i Adventure i pod okiem instruktora pokonać offroadowy tor przeszkód.

REKLAMA

REKLAMA

II Zlot Mitsubishi
II Zlot Mitsubishi

Ducha odkrywcy będzie można też odnaleźć w Osadzie Podróżnika z konkurencjami podnoszącymi adrenalinę a najmłodsi uczestnicy mogą liczyć na wiele atrakcji. Podczas sobotniej imprezy przy grillu, oprócz ogłoszenia wyników rywalizacji, na uczestników będzie czekało wiele niespodzianek.

Impreza da również uczestnikom kolejną szansę do spotkania z ambasadorami marki i znanymi aktorami – Anną Cieślak i Maciejem Stuhrem.

Więcej informacji na temat III Zlotu Mitsubishi oraz formularz zapisów można znaleźć na stronie https://zlotmitsubishi.pl.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA