Nadchodzi Opel GT

Opel GT to bez wątpienia samochód-ikona. Co ciekawe, ma szansę powrócić do życia. Według najnowszych przecieków niemiecki producent pracuje nad jego nowym wcieleniem.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 62 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Jak donoszą zagraniczni informatorzy, nowy projekt Opla GT to podobno oczko w głowie dyrektora zarządzającego marki, Karla-Thomasa Neumanna. Nowe wcielenie modelu powstanie na bazie Astry, ale będzie miało stylistykę odróżniającą go bardzo wyraźnie. Można się spodziewać inspiracji konceptem Monza, z uwydatnionym grillem oraz rozciągniętymi lampami, a także muskularnymi kształtami. We wnętrzu pomieszczą się pasażerowie w układzie 2+2.

REKLAMA

Na razie Opel nie chce oficjalnie potwierdzić tych rewelacji, a więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać co najmniej do targów w Genewie, gdzie planowana jest "zapowiedź" modelu GT. Szefowie Opla twierdzą, że nowy samochód zaskoczy wszystkich.

Według źródeł samochód trafi do produkcji w 2018 roku, a jego cena powinna startować w okolicach 100 tys. zł. Pod maskę trafią czterocylindrowe silniki o mocy do 295 KM.

Opel GT był już w sprzedaży w latach 2007-2009. Jednak tamta wersja nie podbiła serc klientów, mimo sporych oczekiwań w stosunku do niego.

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA