Nadchodzi nowe BMW serii 6

BMW serii 6 Automedia
BMW serii 6
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 264 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Prezentowane na zdjęciach auto sfotografowane zostało podczas testów na kole podbiegunowym. Producent nie zdecydował się na podobny krok, jak w przypadku nowego Z4 i nie zastąpi obu odmian nadwoziowych "szóstki" (coupe i kabriolet) jednym modelem.

W dalszym ciągu będziemy mieć do czynienia z dwoma odmianami auta, o czym można się przekonać oglądając nasze zdjęcia. Kabriolet ma być wyposażony w brezentowy, a nie w chowany dach aluminiowy, na co ostatnio decyduje się wiele firm. Ma to swoje uzasadnienie, gdyż odmiana z takim dachem miałaby nieproporcjonalnie wydłużony tył.

Co ciekawe, kształty nadwozia nowego auta mają się nieznacznie różnić od odchodzącego modelu. Na pewno seria 6 otrzyma znacznie szerszą podwójną nerkę z przodu, co zresztą widać z naszych zdjęć.

Pod względem technicznym nowe BMW serii 6 ma bazować na aktualnej "piątce". Z niej też pochodzić mają jednostki napędowe. Coupe i kabriolet dostępne będą w wersjach 630, 650 oraz 635d. Ich moc ma wynosić, odpowiednio, 272, 367 oraz 286 koni mechanicznych. Na pewno też ofertę uzupełni potężna wersja M.

Źródło: Automedia

REKLAMA
Zobacz także:
REKLAMA