[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nadjeżdza Nissan Juke-R Nismo

Szalony crossover japońskiego producenta powraca. Nissan Juke-R Nismo ma odbyć swoją premierę już 25 czerwca na Goodwood Festival of Speed. 

Nissan Juke-R powraca. Tyle, że tym razem pod jego projektem podpisał się również sportowy dział Nissana czyli Nismo. Szalonego, niedorzecznego Juke’a z silnikiem od Nissana GT-R poznaliśmy już kilka lat temu. Miał powstać w super krótkiej serii kilkunastu egzemplarzy za niedorzeczne 450 tys. euro każdy. Choć udało mu się wstrząsnąć motoryzacyjnym światem, to echo po nim ucichło. Mimo to, Nissan postanowił powrócić do tego pomysłu. Co z tego wyniknie? Zobaczymy już za tydzień na jego oficjalnej prezentacji na Goodwood Festival of Speed.

Póki co, Nissan nie podaje żadnych szczegółów związanych z projektem. Wzbudza jedynie naszą ciekawość jednym zdjęciem, na którym widzimy mocno zaciemniony przód auta z wyraźnymi, agresywnymi akcentami w kolorze czerwonym będącymi niczym podpis inżynierów Nismo. Spodziewamy się jednak, że nowy Juke-R tak samo jak jego poprzednik otrzyma silnik w spadku po supersportowym modelu GT-R. O ile wcześniej legitymował się mocą 485 KM, to teraz pod okiem specjalistów z Nismo jego moc może wzrosnąć nawet do niemal 600 KM! Zupełnie jak ma to miejsce w hardcorowym GT-R Nismo.

REKLAMA

Osiągi miejskiego crossovera w szalonym wydaniu prawdopodobnie też ulegną poprawie. Przed kilkoma laty Juke-R katapultował się do setki w 3,7 s zawstydzając swoim wynikiem nie jedno superauto. Model, który poznamy już za kilka dni powinien urwać z tego wyniku kilka dziesiątych sekundy. Niewiadomo jednak czy Juke-R Nismo będzie jedynie konceptem pokazującym możliwości i potencjał firmy, czy trafi do produkcji w krótkiej serii. Jeśli tak się stanie, nie oczekujcie ceny na akceptowalnym poziomie. 

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij