Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.0

Nagroda dla Mazdy

Nagroda Nagroda "Debiut w biznesie 2008" dla Mazdy

Tytuł dla Mazdy Motor Poland został przyznany za dynamiczny debiut na polskim rynku samochodowym oraz wyniki sprzedaży samochodów Mazda w 2008 r."Sprawny rozwój sieci 17 autoryzowanych punktów dealerskich w ciągu kilku miesięcy, znaczne przekroczenie planów sprzedaży i duże zainteresowanie klientów samochodami Mazda potwierdziły prognozy Mazdy Motor Europe odnośnie utworzenia polskiego przedstawicielstwa Mazdy - powiedział Shunsuke Hamamoto po odebraniu statuetki.

"Nagroda Polskiego Klubu Biznesu motywuje nas do dalszej pracy na polskim rynku. Daje jednocześnie sygnał przedsiębiorcom, że nadal jest miejsce dla nowych firm, które z sukcesem mogą rozpocząć działalność w Polsce. Doceniamy fakt, że dostrzeżono nasz debiut i liczymy na dalszy wzrost sprzedaży mimo niepewnej sytuacji ekonomicznej - dodaje Wojciech Halarewicz.

Nagrody Polskiego Klubu Biznesu są przyznawane od 1990 r. przedsiębiorstwom, produktom i ludziom, którzy wyróżnili się w promowaniu polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej.

Źródło: Mazda

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 63 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Gratluję sukcesu! Minęło raptem 20 lat od obalenia socjalizmu a mazda już tu jest
  ~czytacz, 2009-01-26 16:42:19
 • avatar
  zgłoś
  Mazda Motor Poland otrzymała tytuł „Debiut w biznesie 2008".
  auto motor i sport, 2009-01-26 16:01:07
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij