[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Genewa 2018 - Najciekawsze auta niszowych marek

Na salonie samochodowym w Genewie zawsze pojawiają się niezwykłe pojazdy mniej znanych lub po prostu niszowych producentów. Wybraliśmy kilka najciekawszych. Zobaczcie sami!

New Stratos (Genewa 2018) New Stratos (Genewa 2018)

Ze wszystkich marek w rankingu, tej jednej nie można nazwać niszową, bo w Indiach bodaj co drugie auto to Tata. U nas jednak Taty nie uraczysz. Tata H5X to póki co koncept, pokazany po raz pierwszy w New Delhi, teraz debiutujący w Europie. SUV powstał na tej samej platformie, co choćby Jaguar E-Pace czy Range Rover Evoque. Czekamy na wersję produkcyjną.

New Stratos to duchowy potomek Lancii Stratos. Auto powstanie w 25 egzemplarzach i będzie inspirowane oryginałem pod względem stylistyki. Do napędu służyć ma silnik o mocy przekraczającej 550 koni mechanicznych. Cena? Nawet 2,8 mln złotych...

Pagani Zonda HP Barchetta to kolejna perełka na rynku supersamochodów. Powstanie w trzech egzemplarzach, z których każdy wart jest nawet... 15 mln dolarów.

REKLAMA

Pininfarina H2 Speed GreenGT - H2 w nazwie tego supersamochodu oznacza wodór, bo do napędu służą tu cztery silniki elektryczne, zasilane ogniwami wodorowymi. Sprint do "setki" - 3,4 sekundy.

Hennessey Venom F5 ma pokonać barierę 300 mil na godzinę, czyli 483 km/h. Do napędu służy silnik V8 twin-turbo o mocy 1600 koni mechanicznych. Przyspiedzenie od 0 do... 300 km/h trwać ma 10 sekund, a od 0 do 400 km/h raptem 30 sekund. Powstaną 24 sztuki, każda po około 1,3 mln euro.

GFG Style Sibylla to koncept o długości ponad 5 metrów, napędzany elektrycznym silnikiem o mocy 540 KM. Sprint do "setki" zajmuje luksusowej limuzynie przyszłości zaledwie 4,5 sekundy, a zasięg to 450 km.

Wszystkie te samochody zobaczycie na poniższym wideo:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij