Najnowszy numer auto motor i sport już w kioskach!

Majowe wydanie "amis" jest wyjątkowe, bo to 300. numer naszego miesięcznika. Zobacz, co z tej okazji przygotowali dla Ciebie redaktorzy auto motor i sport.

Okładka amis 05/2016

Na początek premiera miesiąca, czyli Maserati Levante, pierwszy SUV spod znaku "trójzębu". Zaglądamy także w przyszłość i sprawdzamy, jakie auta pojawią się wkrótce na rynku. Żeby rozgrzać nieco atmosferę proponujemy pierwszą jazdę niesamowitą Hondą NSX.

W majowym "amis" przeczytasz także o:

  • Oplu Astrze Sports Tourer, czyli kombi najnowszej generacji
  • Toyocie Land Cruiser, która powoli przestaje być terenówką
  • Mercedesie C450 AMG - przedsmak ekstremalnego 63 AMG z 4-litrowym V8
  • DS 5, auto innego (wcale nie gorszego) sortu
  • Toyocie Prius czwartej generacji, prawdopodobnie najbardziej wydajne auto świata
  • Skodzie Fabii, Oplu Corsie i Citroenie C4 Cactus, zestawienie trzech samochodów długodystansowych
  • Volvo S60 Cross Country, Mercedesie GLC oraz VW Passacie Alltrack, trzy sposoby na modny offroad.

Oprócz tego, żegnamy się z jednym "długodystansowcem", Renault Kadjarem, a witamy się z drugim - rodzinnym Fordem S-Maxem.

Przyglądamy się też naszemu plebiscytowi Best Cars, który w tym roku obchodził 22. urodziny. Jak to było na początku? O tym w najnowszym numerze. W majowym wydaniu znajdziesz także pełny test opon letnich, a także propozycje aut z charakterem za 25, 50 i 85 tys. zł.

Cztery ekstremalne Fordy w jednym miejscu? Tylko u nas znajdziesz trzy generacje Focusa w najgorętszej wersji RS oraz kultowego RS2000.

Oprócz tego, w nowym numerze wiele praktycznych porad, nowości i premier. Szukaj nas w dobrych kioskach i salonach prasowych. Nowy "amis" możesz też przejrzeć w całości na stronie.

REKLAMA