[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Najszybsze Mini? (wideo)

ACS Mini Eagle ACS Mini Eagle

Potwierdzeniem niezwykłych osiągów auta ma być czas, w jakim udało mu się pokonać okrążenie toru Hockenheim. Auto zbudowane przez tunera na bazie Mini w wersji John Cooper Works pokonało je w czasie 1:13,341. Jest to rezultat lepszy niż rekordowe przejazdy w wykonaniu Ferrari California (1:13,5 minuty), Porsche 911 Turbo (1:14,6 minuty) czy Audi RS6 (1:17,6 minuty).

Trzeba przyznać, że koncepcja udowodnienia wyższości swojego projektu w taki sposób jest dosyć oryginalna. Tym bardziej, że AC Schnitzer nie podaje innych parametrów poza mocą silnika (260 KM) i wagą całego auta (1049 kg).

Tych, którzy zapragnęliby sami sprawdzić osiągi tego potworka musimy rozczarować - auto zostało przygotowane wyłącznie w jednym egzemplarzu i tuner nie planuje wprowadzenia go do oferty. Podaje tylko, że jest warte 62 tysiące euro.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 91 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij