Największy salon Mercedesa w Polsce otwarty

Mercedes nie tylko stale zwiększa sprzedaż samochodów w Polsce i na świecie, ale także rozwija sieć dealerską. We Wrocławiu właśnie otwarto największy salon marki w Polsce.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Najnowszy salon Mercedesa otwarty we Wrocławiu to inwestycja Grupy Wróbel, jednego z największych dealerów nowych samochodów w Polsce. Honorowym gościem podczas otwarcia salonu przy ul. Granicznej był prezydent Wrocławia, Rafał Dudkiwicz. Salon ten jest największym i najnowocześniejszym punktem sprzedaży Mercedesa nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Budynek ma nawet jedną przewagę nad podobnymi budowlami z Niemiec - to specjalnie zaprojektowana antresola, na której znajduje się showroom modeli AMG, kawiarnia oraz specjalny kącik z samochodami zabytkowymi.

Budynek ma 9 424 m kw. powierzchni użytkowej, na których znajduje się: 45 samochodów ekspozycyjnych, stanowisko modeli AMG, G Corner, centrum samochodów zabytkowych, Van ProCenter, 24 podnośników serwisowych, trzy myjnie (w tym jedna automatyczna), magazyn opon, 320 miejsc parkingowych, centrala administracyjna firmy i kawiarnia Etno Cafe. Ponadto obok salonu głównego, wybudowany został salon sprzedaży samochodów używanych (dealer posiada największy stock samochodów używanych w Polsce).

"Nowy salon to zwieńczenie 25 lat działalności naszej firmy" – powiedział  Michał Łuczak, prezes Grupy Wróbel. Dodał - "Z małego warsztatu przy Maślickiej doszliśmy aż tutaj. Z małej, rodzinnej firmy, staliśmy się jednym z największych dealerów w kraju i równocześnie bardzo ważnym punktem na mapie polskiego biznesu, ale wciąż dbamy o wartości rodzinne i na pierwszym miejscu stawiamy człowieka, bo to ludzie są fundamentem naszego sukcesu. Dzisiaj jesteśmy już firmą ogólnopolską, posiadamy 9 oddziałów Mercedes-Benz na terenie pięciu województw, ale Wrocław zawsze będzie nam szczególnie bliski, bo stąd się wywodzimy i szczególnie cieszy to, że mamy realny wpływ na jego rozwój".

REKLAMA
REKLAMA