Najwygodniejszy fotel samochodowy świata?

W pogoni za karierą często przesiaduje się długie godziny w biurze, dyskutuje, biega, załatwia... To wszystko przekłada się na duży poziom stresu. Lincoln ma złoty środek dla kogoś zabieganego. Podczas powrotu do domu może odstresować się w innowacyjnych fotelach koncepcyjnego Continentala.

Spece z Lincolna twierdzą, że fotele zaprezentowane w koncepcyjnym modelu Continental rozpoczną nową erę komfortu i luksusu. Przy ich tworzeniu inspirowano się fotelami lotniczymi z prywatnych odrzutowców.

REKLAMA

Fotele Lincolna wykorzystują zwieszenie oparte na miękkiej piance i plastiku. Połączenie tych dwóch materiałów sprawia, że fotel dopasowuje się do kształtów ciała i okala plecy oraz kark. Kluczową zaletą foteli jest 30-stopniowy system regulacji. Nie mamy pojęcia w jakich płaszczyznach może poruszać się tel fotel, ale patrząc na "łamane" oparcie oraz niezależnie regulowane boczki jest to możliwe. Oprócz tego siedzenia wyposażono w system podgrzewania, wentylowania i masażu.

Krótko o koncepcyjnym Continentalu. Ten model będzie amerykańskim Maybachem. Ultra luksusowy sedan pojawił się na styczniowych targach w Nowym Jorku. Nieznana jest jego data premiery. Główne rynki zbytu tego auta to USA i Chiny. Auto ma napędzać nowy, 3-litrowy, doładowany silnik EcoBoost od Forda. Na chiński rynek ma też trafić czterocylindrowa odmiana. Continental ma też otrzymać innowacyjny napęd na cztery koła zapożyczony z nowego Focusa RS.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA