Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nie piszcie o tym!

To wszystko zostało dokładnie zaplanowane - zdjęcia w ciemnym pomieszczeniu, zza ogrodzenia, przysłonięte, zaciemnione - tak BMW chce wzbudzić zainteresowanie swoim nowym projektem. Do tego na aucie pojawiły się ogromne napisy kierujące na stronę donblogaboutthis.com, co w wolnym tłumaczeniu może znaczyć "nie piszcie o tym!".

Jasne jest wobec tego, że po chwili piszą o tym wszyscy - choć właściwie pisać nie ma póki co o czym. Wiadomo, że powstaje nowy pojazd, póki co wygląda na połączenie obecnej "szóstki" z konceptem Vision EfficientDynamics, którego kształty widzimy w przedniej części auta. Nie wiadomo co napędza ten pojazd, ale sądząc po dźwięku, jaki wydaje podczas jazdy i niezwykle, jak na BMW, wąskich oponach (195), to musi mieć coś wspólnego z elektryką. Zresztą, zobaczcie sami:

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 113 200 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  To ogumienie wygląda co najmniej zabawnie. Zastanawia mnie kwestia czemu BMW pracuje nad prawdopodobnie ekologicznym modelem na bazie szóstki. Jedynym wytłumaczeniem dla mnie jest fakt, że skończyli produkcję M6, więc musieli wymyśleć coś innego.
  ~Samuraj002, 2010-09-09 22:52:27
 • avatar
  zgłoś
  Tak BMW próbuje zasygnalizować powstawanie nowego, ekologicznego projektu.
  auto motor i sport, 2010-09-09 06:39:56
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij