Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Niecierpliwy Klien

Christian Klien Christian Klien

Przed nim na pewno ciekawa praca tym bardziej, że w przyszłym sezonie należy oczekiwać wiele zmian. - Kompletnie nowe przepisy techniczne oznaczają, że kierowcy testowi będą mieli znacznie więcej pracy niż kiedyś. Formuła 1 zmieni się znacznie po wprowadzeniu opon typu slick, systemu KERS i innej aerodynamiki. Każdy element jest kolejną niewiadomą, która będzie miała wpływ na ten sport. Prace nad rozwojem bolidów nie były nigdy ciekawsze niż obecnie.

Christian cieszy się na myśl, że ponownie będzie stanowił część zespołu BMW Sauber F1 Team. - Trio w postaci Roberta Kubicy, Nicka Heidfelda oraz mnie nie zmieni się. Cieszy mnie to, że zespół zadowolony jest z naszej pracy. W Formule 1 jest może trzy czy cztery bolidy, które mogą wygrywać bez pomocy z zewnątrz. Będę testował jeden z nich i jestem gotowy do pracy w każdej chwili, nawet jeśli będzie w grę wchodził wyścig. Wierzę, że jestem na właściwym miejscu z właściwymi ludźmi.

Źródło: Mototarget

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 113 200 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Testowy i rezerwowy kierowca zespołu BMW Sauber F1 Team już nie może się doczekać zimowych sesji testowych. Praca nad rozwojem samochodu nigdy nie była ciekawsza niż teraz - twierdzi Austriak. Podczas, gdy sezon 2008 Formuły 1 dobiega końca dla Christiana nadchodzą ekscytujące dni: po ostatnim wyścigu w Brazylii niebawem rozpoczną się testy przygotowujące do sezonu 2009, w których Christian odegra główną rolę. - Podoba mi się, że będę musiał pokonać wiele kilometrów. Przepisy dopuszczają testy z udziałem dwóch bolidów. Dla mnie oznacza to dużo jazd - mówi Christian.
    auto motor i sport, 2008-10-24 12:56:02
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij