REKLAMA

Land Rover Defender w filmie "No Time To Die"

Zobaczcie jak Land Rover Defender, w zwiastunie nowego filmu z Jamesem Bondem, przetrwał skoki w powietrze, a nawet rolowanie. Możemy zajrzeć za kulisy produkcji filmowej i podziwiać wyczyny Defendera podkreślone kultową ścieżką dźwiękową.

Land Rover Defender Materiały prasowe
Land Rover Defender - kadr z filmu
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 241 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Nowe wcielenie Land Rovera Defendera spotkało się z zachwytem, ale również krytyką. Niezadowoleni zarzucali marce, że zrezygnowała ze spartańskiego charakteru prawdziwej terenówki do zadań specjalnych.

REKLAMA

Krytykujących było jednak zdecydowanie więcej niż chętnych do zakupu odchodzącego Defendera. Ten w ostatnich latach stał w salonach i z utęsknieniem wyglądał za klientem, który zabrałbym ja do swojego garażu.

Nam spodobała się możliwość indywidualizacji nowego Land Rovera Defendera, ale tym razem zobaczmy, co można zrobić z najnowszym Defenderem w terenie. Przynajmniej na potrzeby produkcji filmowej, bo samochody zostały specjalnie przygotowane do kręcenia niebezpiecznych scen. Miały m.in. założone solidne klatki bezpieczeństwa. Nie zmienia to faktu, że świetnie ogląda się nowego Defendera w akcji.

Najnowszy odcinek z serii filmów z Jamesem Bondem „No Time to Die” będzie miał premierę na ekranach kin 3 kwietnia 2020 r. Oczywiście w roli głównej wystąpi Daniel Craig.

Zobacz także: gorące premiery Genewy 2020 - zapowiedź

Zobacz także:

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA