[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nissan 370Z przeszedł face lifting

Nissan postanowił odświeżyć jeden z najstarszych swoich modeli w gamie - sportowego 370Z. Zmian nie ma wiele, ale są zauważalne.

Nissan 370Z po face liftingu Nissan 370Z po face liftingu

Nissan 370Z jest na rynku od roku 2009, kiedy zastąpił model 350Z. Sportowe dwudrzwiowe coupe ma silnik umieszczony z przodu, a napęd przekazywany jest na tylną oś. Zmiany dokonane przez Nissana dotyczą wyłącznie tej wersji. Modele 370Z roadster oraz 370Z NISMO będą sprzedawane w obecnym wydaniu.

Model coupe na rok 2018 zachował wszystkie te cechy, które pomogły 370Z uzyskać uznanie wśród entuzjastów sportowych aut. Moc 328 koni mechanicznych pochodzi z 3,7-litrowego silnika V6, który napędza tylne koła za pośrednictwem 6-biegowej przekładni manualnej lub skrzyni automatycznej o siedmiu przełożeniach.

Dzięki optymalnemu rozkładowi mas i dopracowanemu zawieszeniu auto łączy niezły komfort jazdy z dynamicznymi właściwościami jezdnymi. 370Z nadal jest jedynym samochodem w swoim segmencie, w którym dostępny jest układ Syncro Rev Control - pierwszy na świecie system synchronizujący obroty silnika podczas zmiany biegu na wyższy lub niższy w przekładni manualnej.

Nissan 370Z po face liftingu Nissan 370Z po face liftingu

A przy napędzie będąc, trzeba wspomnieć, że Nissan nawiązał współpracę z renomowaną firmą Exedy, oferującą wyposażenie pojazdów sportowych. Efektem jest wprowadzenie do modelu 370Z nowego wyczynowego sprzęgła. Będzie ono dostępne w wersji z manualną skrzynią biegów, która dzięki nowemu sprzęgłu ma działać bardziej precyzyjnie, a wciskanie lewego pedału ma wymagać mniejszej siły nacisku.

Nissan zmodyfikował też nieco wygląd odświeżonego 370Z. Klasyczne nadwozie coupe zyskało wykończenie, które bardziej przystaje do obecnych czasów. Modyfikacje obejmują między innymi czarne klamki i czarny pas tylnego zderzaka.

Mocno przyciemniane reflektory i tylne światła zespolone - wcześniej dostępne tylko w wersji NISMO - teraz należą do wyposażenia standardowego.

Nissan 370Z po face liftingu Nissan 370Z po face liftingu
Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 182 700 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij