Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nissan ESFLOW – sportowy elektryk z Japonii

Nissan ESFLOW Nissan ESFLOW

Kompozytowe nadwozie, podwozie za luminium, zintegrowana klatka bezpieczeństwa. Do tego oświetlenie LED i gniazdko do ładowania akumulatora - oto ESFLOW. Koncepcyjny pojazd ma wykorzystywać rozwiniętą wersję napędu elektycznego modelu Leaf, w którym dwa silniki elektryczne zasilane są przez litowo-jonowe akumulatory. ESFLOW ma jednak charakteryzować się zupełnie innymi osiągami - do stki przyspieszy w czasie poniżej pięciu sekund, a bez ładowania przejedzie do 240 km.  

 

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 54 490 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Osiągi aż wciskają w fotel - fajnie byłoby pokazać plecy (tylny zderzak) niektórym przemądrzałym w Lancerach Evo. Swoją drogą, chętnie dorwałbym poster z podobizną takiego NisFLOWA i zawiesił w pokoju. Wiem, że zespół napędowy odżywiany prądem to lipa, ale co z tego. Ważne, że design niektórych niszowych Nissanów działa na wyobraźnię (tak ma być! ) i budzi w dorosłych facetach entuzjastycznych nastolatków (ehem...).
  airmatic, 2011-02-10 21:41:26
 • avatar
  zgłoś
  Bryła faktycznie przypomina nieco 370 Z, natomiast czemu to "ekolog"? Jeśli wejdzie do produkcji to myślę, że będzie ciekawie wyglądać i historia powtórzy się jak z CR - Z. Edyta: felgi mają podobno karbonowe wstawki, dolna część zderzaków, progi oraz spojler umieszczony na krawędzi dachu też są z tego materiału. Nadwozie wykonano z aluminium, natomiast deska rozdzielcza też ma karbonowe wykończenia lakierowane na srebrno. Ogólnie rzecz biorąc to siedzenia pokryto złotą tapicerką, a reszta ma wykończenie w postaci niebieskiej skóry oraz zamszu. Fotele podobno są nieruchome, ale dzięki technologii Fly by wire, elektrycznie regulowanej kierownicy i pedałom kierowca bez problemu ma znaleźć miejsce dla siebie.
  ~Samuraj, 2011-02-10 20:52:56
 • avatar
  zgłoś
  Oszałamia osiągami , prezentuje zadziwiające wyczyny w konkurencji "zasięg" , a przez tę swoją komiksową linię nadwozia pcha się do pokoi dużych chłopców na plakaty, które zawiesiłbyś w miejsce... SLR-a by McLaren, Murcielago czy Veyrona. Nie wspominając o 458 Italii, która napędzana konwencjonalnym V-Powerem pewnie zapala się ze wstydu gdzieś na rogu monakijskiego bulwaru . Czego też producenci nie wymyślą, żeby nie oderwać nas od własnych uprzedzeń o... niemęskiej naturze hybryd, które: [u]nie piją[/u], nie palą , nie trują , nie jeżdżą i... nie dają się kupić za ludzkie pieniądze
  airmatic, 2011-02-10 18:50:58
 • avatar
  zgłoś
  W Genewie zobaczymy nieślubne dziecko modeli 370Z i Juke - koncept ESFLOW.
  auto motor i sport, 2011-02-10 07:19:01
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij