Nissan GT-R 2017 - co nowego?

Nissan GT-R to przede wszystkim poprawa jakości wykonania i delikatne zmiany stylistyczne. Auto ma być teraz mniej szpanerskie, a bardziej "premium".

Nissan GT-R 2017
fot. worldcarfans.com
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 590 000 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Nissan GT-R planowany na rok 2017 został przyłapany na testach w Kalifornii. Auto dobrze zamaskowano, ale mimo to nie widać w aucie zbyt wielu zmian. Kamuflaż może świadczyć o zmianach na całej linii nadwozia. Inny będzie zapewne przedni zderzak, progi, a także tylna część. Poprawom mają ulec właściwości aerodynamiczne.

REKLAMA

O danych auta wiadomo niewiele, ale menedżer programu o nazwie GT-R, Hiroshi Tamura powiedział, że chce "ulepszyć właściwości jezdne, jakość prowadzenia, obniżyć hałas i wibracje". Jego wypowiedź może wskazywać na zmiany w zawieszeniu, układzie kierowniczym oraz lepsze materiały i wykonanie.

Nissan GT-R 2017 ma zmienić nieco charakter z chuligana na eleganckiego mięśniaka. Coś jak Jason Statham w Transporterze.

Nie ma ani słowa o jednostce napędowej, która prawdopodobnie zostanie niezmieniona. Być może wzrośnie moc 3.8-litrowego silnika V6, który obecnie rozwija 545 KM oraz 600 KM w wersji NISMO.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA