REKLAMA

Nissan GT-R SpecV!

Nissan GT-R SpecV
Nissan GT-R SpecV
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 527 000 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Auto w sprzedaży będzie od drugiego lutego i w Japonii ma kosztować 15 750 000 jenów, co daje kwotę niewiele ponad 160 000 dolarów. SpecV przeznaczone zostało dla osób chcących mieć wyścigowe auto, mogące poruszać się po ulicach.

Nissan GT-R SpecV wyróżnia się zmienionym nadwoziem, wnętrzem oraz wieloma modyfikacjami mechanicznymi. Karoseria auta otrzymała wiele elementów wykonanych z włókna węglowego - tylny spoiler, wlot powietrza do chłodnicy i specjalne elementy aerodynamiczne przy przednim zderzaku, kierujące strumień zimnego powietrza na tarcze hamulcowe.

SpecV dostępny jest tylko w czarnym kolorze, zwanym Ultimate Black Opal. Wewnątrz, w odróżnieniu od auta seryjnego, są tylko dwa, a nie cztery fotele. Za to jakie - specjalne siedzenia firmy Recaro, zbudowane na ramie z włókna węglowego.

Modyfikacje silnika ograniczyły się do zwiększenia ciśnienia ładowania, szczególnie w średnim i górnym zakresie obrotów, dzięki czemu ma on wyższy moment obrotowy i zapewnia lepsze przyspieszenia. Inne zmiany to tytanowy układ wydechowy oraz ceramiczne tarcze hamulcowe, zapewniające podobno genialne opóźnienia w czasie hamowania.

GT-R SpecV otrzymał lekkie felgi aluminiowe opracowane przez NISMO (Nissan Motorsports International) oraz specjalne opony.

Jeśli to kogoś interesuje, to GT-R SpecV będzie dostępny u następujących dealerów w Japonii:
- Ibaraki Nissan Sales Co., Ltd. Mito Sennami Outlet
- Nissan Prince Tokyo Sales Co., Ltd. Kamedo Outlet
- Nissan Prince Nagoya Sales Co., Ltd. Fukiage Outlet
- Nissan Prince Osaka Sales Co., Ltd. Horie Kawaguchi Outlet
- Nissan Prince Hyogo Sales Co., Ltd. Nada Outlet
- Nissan Prince Kagawa Sales Co., Ltd. Takamatsu Outlet
- Yamaguchi Nissan Sales Co., Ltd. Ogori Interchange Outlet

Źródło: jalopnik

 

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA