[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.0

Nissan GT-R50 by Italdesign - włosko-japońskie superauto

Nissan i Italdesign połączyły swoje siły, by zbudować niesamowity, prototypowy pojazd - Nissan GT-R50 by Italdesign. Samochód powstał dla uczczenia 50. rocznicy powstania firmy Italdesign oraz 50. urodzin Nissana GT-R.

Nissan GT-R50 by Italdesign Nissan GT-R50 by Italdesign

Wyjątkowy samochód oparty jest na seryjnym Nissanie GT-R NISMO z 2018 r. i upamiętnia 50. rocznicę powstania zarówno modelu GT-R, jak i firmy Italdesign. Pojazd zadebiutuje w Europie w przyszłym miesiącu.

Samochód jest stylistyczną perełką. Przód Nissana GT-R50 by Italdesign wyróżnia się złotym pasem, rozciągającym się niemal na całą szerokość pojazdu. Maska silnika ma bardziej wydatne wybrzuszenie, a wąskie reflektory LED, trochę w stylu Ferrari, sięgają od nadkoli do krawędzi nad zewnętrznymi wlotami powietrza.

REKLAMA

REKLAMA

Nissan GT-R50 by Italdesign Nissan GT-R50 by Italdesign

Wyraźnie zarysowana, muskularna linia dachu została obniżona o 54 milimetry. Charakterystyczne wloty powietrza za tylnymi kołami, nawiązujące kształtem do samurajskiego miecza, zostały zaakcentowane złotymi oprawami i biegną od dolnej krawędzi drzwi do przetłoczenia w połowie wysokości samochodu.

Podwójne okrągłe tylne lampy GT-R zostały przeprojektowane jako osobny element, z wąskimi pierścieniami emitującymi światło i wklęsłymi środkami. Całości dopełnia duży, regulowany tylny spojler oparty na dwóch wspornikach.

REKLAMA

Nissan GT-R50 by Italdesign Nissan GT-R50 by Italdesign

Nowoczesne jest też wnętrze Nissana GT-R50 by Italdesign. Dwa rodzaje włókna węglowego pojawiły się na konsoli środkowej, desce rozdzielczej i panelach drzwi, natomiast tapicerka foteli jest wykonana z czarnej Alcantary i wysokogatunkowej włoskiej skóry.

Wykorzystując wyścigowe doświadczenia z Nissana GT3, zespół NISMO udoskonalił ręcznie montowany silnik V6 VR38DETT o pojemności 3,8 litra, wydobywając z niego moc szacowaną na 720 KM i 780 Nm momentu obrotowego.

REKLAMA

REKLAMA

Nissan GT-R50 by Italdesign Nissan GT-R50 by Italdesign

Zmodyfikowane jest też zawieszenie, z amortyzatorami BILSTEIN DampTronic I z systemem ciągłej regulacji charakterystyki pracy. W układzie hamulcowym zastosowano polakierowane na czerwono zaciski Brembo — 6-tłokowe z przodu i 4-tłokowe z tyłu.

REKLAMA

Nissan GT-R50 by Italdesign Nissan GT-R50 by Italdesign

Opony Michelin Pilot Super Sport w rozmiarze 255/35 R21 z przodu i 285/30 R21 z tyłu mają zapewnić przyczepność adekwatną do mocy silnika.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 515 500 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij