[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Nissan Juke Bose Personal Edition – znamy cenę

Nissan prezentuje nową wersję specjalną modelu Juke, nazwaną Bose Personal. Auto ma bogate wyposażenie standardowe, a przede wszystkim sprzęt audio wysokiej klasy.

Nissan Juke Bose Personal Edition Nissan Juke Bose Personal Edition, fot. Nissan

Nissan Juke Bose Personal Edition to nowa wersja specjalna modelu, który właściwie zapoczątkował segment miejskich crossoverów. Jak wskazuje nazwa wersji, samochód został wyposażony w - dostępny wyłącznie w Nissanie - system nagłośnienia Bose Personal.

Dzięki cyfrowemu przetwarzaniu sygnału i sześciu głośnikom Bose, system nagłośnienia daje efekt dźwięku przestrzennego, otaczającego kierowcę i pasażerów. W skład systemu audio wchodzą między innymi dwa pionierskie głośniki Bose UltraNearfield wbudowane w zagłówek fotela kierowcy.

REKLAMA

REKLAMA

Nissan Juke Bose Personal Edition Nissan Juke Bose Personal Edition, fot. Nissan

Dźwięk z systemu audio Bose Personal można – jak wskazuje nazwa – personalizować, z uwzględnieniem własnych upodobań. Służąca do tego funkcja Bose PersonalSpace Control jest dostępna poprzez ekran dotykowy systemu multimedialnego NissanConnect.

Umożliwia ona regulowanie poszczególnych opcji odsłuchu, począwszy od dźwięku precyzyjnie skupionego na przedniej części kabiny do dźwięku o znacznie szerszej, otaczającej charakterystyce.

Nissan Juke Bose Personal Edition jest oferowany w pięciu wersjach lakieru nadwozia: szarym Gun, czarnym Metallic, niebieskim Vivid, czerwonym Magnetic oraz białym Pearl.

REKLAMA

Nissan Juke Bose Personal Edition Nissan Juke Bose Personal Edition, fot. Nissan

Pakiet personalizacji nadwozia zawiera kolorowe nakładki na lusterka, listwy boczne oraz nakładki na zderzaki. Ponadto standardowo montowane są specjalne 16-calowe felgi ze stopów metali lekkich ze wstawkami w kolorze czarnym Enigma. Na słupku B każdego samochodu umieszczono emblemat Bose Personal.

Egzemplarze z serii specjalnej Bose Personal Edition są wyposażone między innymi w:

  • multimedialny system NissanConnect z nawigacją satelitarną,
  • system kamer 360 stopni,
  • pakiet bezpieczeństwa Safety Shield (ostrzeżenie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, ostrzeżenie o pojeździe w martwym polu oraz ostrzeżenie o poruszających się wokół samochodu obiektach),
  • inteligentny kluczyk,
  • czujniki zmierzchu i deszczu,
  • podgrzewane przednie siedzenia,
  • podgrzewane i elektrycznie składane boczne lusterka.

Juke Bose Personal Edition oferowany jest z benzynową jednostką o pojemności 1,6 litra i mocy 112 koni mechanicznych, spełniającą najnowsze normy emisji spalin.

Nissan Juke Bose Personal z manualną skrzynią biegów oferowany jest w cenie 77 000 zł, a wersja z przekładnią bezstopniową za 81 300 zł.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij