Nissan Juke NISMO RS: Znamy Polskie ceny!

Mały SUV Nissana już jakiś czas gości na naszych drogach. Dziś poznaliśmy ceny naszej ulubionej wersji tego auta: Nissan Juke NISMO RS

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 82 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Juke NISMO to już kolejny model, nad którym pochylili się specjaliści ze sportowego działu Nissana. Efektem ich pracy jest mały, szalony i odważnie stylizowany SUV napędzany stadem 218 KM, wykrzesanych z silnika 1.6 przy pomocy turbo. Najmocniejszy Juke oferowany jest zarówno z napędem na jedną (przednią) oś jak i na obydwie osie. W temacie skrzyń biegów także dano nam możliwość wyboru między tradycyjnym „manualem”, a „automatem” Xtronic, który już w standardzie wyposażony jest w łopatki do sterowania skrzynią biegów w trybie ręcznym o ośmiu przełożeniach.

 

   

Ci, którzy będą chcieli zaznać przyjemności konfigurowania Juka NISMO RS, będą musieli przygotować co najmniej 104 100 zł. Na tyle właśnie wyceniona została jego wersja podstawowa z napędem na przednią oś i manualną skrzynią biegów. Na życzenie klienta sportowy Juke może zostać doposażony, oczywiście za dopłatą, w fotele Recaro oraz pakiet technologiczny, w skład którego reflektory ksenonowe, system kamer 360 jak i system bezpieczeństwa Safety Shield.

 

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA