[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Nissan Juke Premium z lepszym audio

Nissan do swojej oferty wprowadza kolejną wersję specjalną modelu Juke. Premium dostępne jest w dwóch kolorach.

Nisan Juke Nisan Juke Premium
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 69 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Limitowanego do 1500 egzemplarzy Juke'a Premium można zamówić w wersji wyposażeniowej Tekna lub N-Connecta. Samochód w standardzie ma czarny pakiet personalizacji nadwozia oraz 18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich.

Także w kabinie samochód ma czarny pakiet wnętrza i poza tym sportowe nakładki na pedały. W wersji Tekna samochód ma skórzaną tapicerkę, a w N-Connecta częściowo skórzane fotele. Wariant Premium można zamówić w kolorze czarnym metalizowanym lub ciemnoszarym. 

REKLAMA

Juke'a Premium można zamówić z benzynowym motorem turbo 1.2 o mocy 115 KM lub z 90-konnym dieslem 1.5. W obu przypadkach montowana jest przekładnia mechaniczna.

Najważniejszym elementem tej wersji jest zestaw audio dostarczony przez francuską firmę Focal. Moc maksymalna przednich głośników to 120 watów, a tylnych - 100 watów.

Nowy Nissan Juke Premium do polskich salonów trafi w najbliższych miesiącach.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij