Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nissan Juke Stinger Edition - pokoloruj sobie Juke'a

Nissan Juke Stinger Edition nie razi oczu jaskrawymi kolorami, a posiada jedynie dyskretne, wyróżniające się dodatki. Juke Stinger Editions został pokazany na targach motoryzacyjnych w Los Angeles.

Nissan Juke Stinger Edition

Nissan Juke Stinger Edition jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych. Czarny z żółtymi akcentami lub na odwrót. Wyróżniającym się kolorem pomalowano progi, przednie klamki, spoiler oraz elementy tylnego zderzaka. Niezależnie od wybranego koloru, 17-calowe felgi pomalowano czarnym lakierem w połysku.

Barwne akcenty widać także w kabinie. Czarne wnętrze ożywiają żółte dodatki na konsoli centralnej, kratkach nawiewu, panelu od sterowania elektrycznymi szybami, elementach drzwi oraz gałce skrzyni biegów. Ciemne fotele przeszyto żółtymi nićmi. Dla bardziej wymagających przygotowano dodatkową opcję od firmy Color Studio, która ręcznie pomaluje inne elementy karoserii.

Pod maską Juke'a Stinger Edition pracuje 1.6-litrowy silnik benzynowy o mocy 188 KM i 240 Nm. Silnik sprzęgnięto z automatyczną przekładnią Xtronic, moc może być przekazywana na cztery koła. Kolorowy pakiet do crossovera Nissana kosztuje 990$, nie wiadomo czy będzie oferowany na Starym Kontynencie.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 67 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij