REKLAMA

Nissan Leaf 3.ZERO e+ z większym zasięgiem

Nissan Leaf nie zachwyca swoim zasięgiem, ale to ma się zmienić za sprawą debiutu nowej wersji modelu.

Nissan Leaf 3.ZERO Materiały prasowe
Nissan Leaf 3.ZERO
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 135 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Po ciepłym przyjęciu nowej generacji Nissana Leaf producent zaprezentował ulepszoną wersję 3.ZERO, a także jej odmianę 3.ZERO e+ z zasięgiem większym o około 120 kilometrów. Auto można już zamawiać.

Nissan wraz z modelem Leaf w wersji 3.ZERO wprowadza do tego najpopularniejszego samochodu elektrycznego w Europie 8-calowy ekran multimedialny z możliwością korzystania z dodatkowych opcji łączności. Nowa, udoskonalona wersja aplikacji NissanConnect EV zostanie udostępniona wraz z wejściem wersji Leaf 3.ZERO na rynek europejski.

Leaf 3.ZERO jest wyposażony w akumulator 40 kWh, analogicznie do standardowego Nissana Leaf drugiej generacji. Oferta została rozszerzona o nowe kolory nadwozia oraz nowe kombinacje nadwozia dwukolorowego.

Na zamówienie dostępny jest też już Nissan Leaf 3.ZERO e+ Limited Edition. W tej limitowanej wersji – liczącej zaledwie 5000 egzemplarzy, przeznaczonych na rynek europejski – silnik ma większą moc, sięgającą 217 KM oraz większy zasięg na jednym ładowaniu do 385 km.

Zobacz także: elektrycznym Nissanem Leaf przez pustynię Gobi

REKLAMA

REKLAMA

Nissan Leaf 3.ZERO Materiały prasowe
Nissan Leaf 3.ZERO

Sercem modelu Leaf 3.ZERO e+ Limited Edition jest akumulator oferujący o 25 proc. większą gęstość energii i o 55 proc. większą pojemność w porównaniu ze standardową wersją modelu. Nowy projekt i zaawansowana inżynieria umożliwiły umieszczenie w tym nowym, mocniejszym akumulatorze 288 ogniw, w porównaniu ze 192 ogniwami w wersji o pojemności 40 kWh.

Akumulator o pojemności 62 kWh w Nissanie Leaf 3.ZERO e+ pozwala na zwiększenie zasięgu na jednym ładowaniu o 40 proc. w porównaniu z wersją Leaf 3.ZERO, która jest wyposażona w akumulator 40 kWh. To przekłada się na dodatkowe ponad 120 km jazdy.

Zobacz także: co zmieniło się w przepisach w 2018 roku?

Akumulatory w modelach Leaf 3.ZERO i Leaf 3.ZERO e+ Limited Edition są objęte taką samą gwarancją na 8 lat/160 000 km, jak w innych wersjach modelu Leaf.

Ceny modelu Leaf 3.ZERO zaczynają się od 175 700 zł, natomiast Leaf 3.ZERO e+ Limited Edition będzie dostępny w cenie od 201 200 zł. Obie wersje powstały w oparciu o poziom wyposażenia Tekna, oferują zatem bogate wyposażenie standardowe.

Pierwsze dostawy modelu Leaf 3.ZERO spodziewane są w maju, natomiast pierwsi nabywcy Leaf 3.ZERO e+ Limited Edition otrzymają swoje pojazdy latem.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA