[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Nissan Leaf 3.ZERO e+ z większym zasięgiem

Nissan Leaf nie zachwyca swoim zasięgiem, ale to ma się zmienić za sprawą debiutu nowej wersji modelu.

Nissan Leaf 3.ZERO Nissan Leaf 3.ZERO
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 155 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Po ciepłym przyjęciu nowej generacji Nissana Leaf producent zaprezentował ulepszoną wersję 3.ZERO, a także jej odmianę 3.ZERO e+ z zasięgiem większym o około 120 kilometrów. Auto można już zamawiać.

Nissan wraz z modelem Leaf w wersji 3.ZERO wprowadza do tego najpopularniejszego samochodu elektrycznego w Europie 8-calowy ekran multimedialny z możliwością korzystania z dodatkowych opcji łączności. Nowa, udoskonalona wersja aplikacji NissanConnect EV zostanie udostępniona wraz z wejściem wersji Leaf 3.ZERO na rynek europejski.

Leaf 3.ZERO jest wyposażony w akumulator 40 kWh, analogicznie do standardowego Nissana Leaf drugiej generacji. Oferta została rozszerzona o nowe kolory nadwozia oraz nowe kombinacje nadwozia dwukolorowego.

Na zamówienie dostępny jest też już Nissan Leaf 3.ZERO e+ Limited Edition. W tej limitowanej wersji – liczącej zaledwie 5000 egzemplarzy, przeznaczonych na rynek europejski – silnik ma większą moc, sięgającą 217 KM oraz większy zasięg na jednym ładowaniu do 385 km.

Zobacz także: elektrycznym Nissanem Leaf przez pustynię Gobi

REKLAMA

REKLAMA

Nissan Leaf 3.ZERO Nissan Leaf 3.ZERO

Sercem modelu Leaf 3.ZERO e+ Limited Edition jest akumulator oferujący o 25 proc. większą gęstość energii i o 55 proc. większą pojemność w porównaniu ze standardową wersją modelu. Nowy projekt i zaawansowana inżynieria umożliwiły umieszczenie w tym nowym, mocniejszym akumulatorze 288 ogniw, w porównaniu ze 192 ogniwami w wersji o pojemności 40 kWh.

Akumulator o pojemności 62 kWh w Nissanie Leaf 3.ZERO e+ pozwala na zwiększenie zasięgu na jednym ładowaniu o 40 proc. w porównaniu z wersją Leaf 3.ZERO, która jest wyposażona w akumulator 40 kWh. To przekłada się na dodatkowe ponad 120 km jazdy.

Zobacz także: co zmieniło się w przepisach w 2018 roku?

Akumulatory w modelach Leaf 3.ZERO i Leaf 3.ZERO e+ Limited Edition są objęte taką samą gwarancją na 8 lat/160 000 km, jak w innych wersjach modelu Leaf.

Ceny modelu Leaf 3.ZERO zaczynają się od 175 700 zł, natomiast Leaf 3.ZERO e+ Limited Edition będzie dostępny w cenie od 201 200 zł. Obie wersje powstały w oparciu o poziom wyposażenia Tekna, oferują zatem bogate wyposażenie standardowe.

Pierwsze dostawy modelu Leaf 3.ZERO spodziewane są w maju, natomiast pierwsi nabywcy Leaf 3.ZERO e+ Limited Edition otrzymają swoje pojazdy latem.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA