Nissan Leaf Black Edition – czerń i ekologia

Nissan Leaf Black Edition do sprzedaży trafi w marcu, a japoński producent przygotował specjalny prezent dla pierwszych 1000 klientów.

Nissan Leaf Black Edition
Nissan Leaf Black Edition
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 129 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Wersja Black Edition wyróżnia się czarnym lakierem. Nowe, 16-calowe obręcze kół, spojler na dachu i obudowy lusterek także otrzymały antracytowy kolor. W nowej wersji już w standardzie klient dostaje przyciemniane tylne szyby, a na liście wyposażenia dodatkowego można znaleźć LED-owe reflektory.

W kabinie wersji Black Edition spotkamy się z podświetlanymi listwami na progach oraz niebieskim przeszyciem dywaników. Auto w standardzie posiada system multimedialny NissanConnect EV oraz system kamer 360 stopni Around View Monitor.

 

 

Nissan Leaf Black Edition
Nissan Leaf Black Edition

Dla pierwszych 1000 osób, które w Europie zamówią Leafa Black Edition producent przygotował montaż modułu wi-fi. Ten pozwala utworzyć hotspot i podłączyć do niego do 8 urządzeń mobilnych.

Nissan Leaf został światu po raz pierwszy pokazany w 2010 roku, a nie tak dawno japoński producent zastąpił akumulator o pojemności 24 kWh, większym (30 kWh), co pozwoliło na zwiększenie zasięgu auta do teoretycznych 200 km.

Co ciekawe Japończycy z Nissana pracują już nad nową generacją Leafa, w której zastosują dwa razy większy akumulator (60 kWh). Dzięki temu samochód będzie mógł osiągnąć maksymalny zasięg równy blisko 400 km. Auto powinno zadebiutować na rynku już w przyszłym roku.

Zobacz także:
REKLAMA