[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nissan Leaf Nismo - elektryczny hot-hatch

Nissan zapowiada nadejście podrasowanej wersji swojego flagowego samochodu elektrycznego, sygnowanej logo Nismo. A jeśli Nismo, to musi być dobrze!

Nissan Leaf Nismo Nissan Leaf Nismo

Nissan Leaf Nismo ujrzał światło dzienne na razie w postaci oficjalnych zdjęć, ale już sam widok ospojlerowanego Leafa budzi respekt. Poza wyglądem nadwozia, zmieni się nieco również wnętrze, zawieszenie oraz oprogramowanie napędu.

Całkowicie zmieniony został przedni zderzak, który jest bardziej zwarty i agresywnie stylizowany. Nie mogło również zabraknąć charakterystycznej dla Nismo czerwonej linii na listwie spojlera pod zderzakiem. Inny jest też kształt LED-owych świateł do jazdy dziennej.

Z boku Nissan Leaf Nismo może pochwalić się dużymi kołami, z unikalnym wzorem felg oraz sportowymi oponami. Widać również nieco zmniejszony prześwit, co jest efektem usztywnienia zawieszenia.

REKLAMA

REKLAMA

Z tyłu uwagę zwraca rozbudowany dyfuzor, pośrodku którego zamontowano kwadratowe światło przeciwmgielne, na wzór tego z bolidów Formuły 1. Jest też oczywiście nieodzowny czerwony pasek Nismo.

W środku zmiany polegają głównie na zastosowaniu wspominanego wyżej czerwonego akcentu, obecnego wokół wszystkich wlotów powietrza. Fotele mają lepsze trzymanie boczne, ale czy różnic jest więcej, przekonamy się po debiucie auta na salonie w Tokio.

Wreszcie osiągi. Tu nie powiemy wam więcej, niż to, co podał producent. Wiemy, że Leaf Nismo ma zapewniać "natychmiastowe przyspieszenie przy każdej prędkości", co jest efektem modyfikacji oprogramowania napędu. W połączeniu z usztywnionym zawieszeniem Leaf może okazać się prawdziwym pociskiem na kołach.

W oczekiwaniu na więcej szczegółów, zobaczcie, jak Nissan Leaf Nismo wygląda na zdjęciach.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 153 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij