[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nissan Leaf - Poznań Motor Show 2018

Na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show Nissan zaprezentował model Leaf nowej generacji. Samochód jest już dostępny w polskiej sieci dilerskiej marki. Jego sprzedaż prowadzi obecnie 16 salonów Nissana w całej Polsce.

Nissan Leaf - Poznań Motor Show 2018 Nissan Leaf - Poznań Motor Show 2018, fot. Michał Szymaczek

Nissan Leaf to najlepiej sprzedający się zeroemisyjny samochód elektryczny na świecie. Elektryczny pojazd jest już dostępny, w 16 salonach Nissana, w niemal wszystkich największych miastach w Polsce. Pierwsze sztuki trafiły już do polskich salonów.

Pierwsze egzemplarze nowego Nissana Leaf opuściły linię produkcyjną Nissana w brytyjskim Sunderland juz w grudniu 2017 roku. Najnowsza generacja zeroemisyjnego modelu cieszy się popularnością. Jak wylicza Nissan, oznacza to, że średnio co 12 minut zamawiany jest kolejny egzemplarz.

REKLAMA

Nissan Leaf - Poznań Motor Show 2018 Nissan Leaf - Poznań Motor Show 2018, fot. Michał Szymaczek

Elektryczny Nissan Leaf został gruntownie zmodernizowany w stosunku do poprzedniej generacji. W nowym modelu zastosowano między innymi unikalny system e-Pedal, który umożliwia kierowcy ruszanie, przyspieszanie, zmniejszanie prędkości i zatrzymywanie samochodu tylko poprzez regulowanie nacisku na pedał gazu.

REKLAMA

Nissan Leaf - Poznań Motor Show 2018 Nissan Leaf - Poznań Motor Show 2018, fot. Michał Szymaczek

Nissan Leaf drugiej generacji jest jednym z pierwszych samochodów, przetestowanych w ramach nowego, restrykcyjnego protokołu, tzw. WLTP (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure), uzyskując w cyklu mieszanym zasięg 270 km, natomiast w warunkach wyłącznie miejskich - do 415 km na jednym ładowaniu.

REKLAMA

Nissan Leaf - Poznań Motor Show 2018 Nissan Leaf - Poznań Motor Show 2018, fot. Michał Szymaczek

Ile kosztuje nowy Nissan Leaf? Jeszcze przed pojawieniem się samochodów w salonach Nissan obniżył ceny nowego elektrycznego modelu o wartość akcyzy, uprzedzając wprowadzenie w życie Ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych.

REKLAMA

Nissan Leaf - Poznań Motor Show 2018 Nissan Leaf - Poznań Motor Show 2018, fot. Michał Szymaczek

W wyniku zmian nowy Leaf jest tańszy o 3,1 proc., a zatem jego bazowa cena to 134 691 zł brutto. Dodatkowo, przy zamówieniach złożonych do 31 marca br., importer dodaje kartę RFID do sieci ładowarek firmy Greenway, a na niej 3100 złotych brutto. Średnio kwota ta wystarczy nawet na 2,5 roku darmowego ładowania w należących do sieci punktach, których liczba do 2020 roku wzrośnie z aktualnych 32 do blisko 200.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 153 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij