[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Nissan Leaf już w sprzedaży w Polsce

Nissan Leaf nowej generacji jest już dostępny w polskiej sieci dilerskiej marki. Jego sprzedaż prowadzi obecnie 16 salonów Nissana w całej Polsce.

Nissan Leaf Nissan Leaf

Nissan Leaf to najlepiej sprzedający się zeroemisyjny samochód elektryczny na świecie. Elektryczny pojazd jest już dostępny, w 16 salonach Nissana, w niemal wszystkich największych miastach w Polsce.

Pierwsze sztuki nowego Nissana LEAF właśnie trafiły do polskich salonów. Lista dealerów, u których dostępny jest nowy Nissan LEAF, wygląda następująco:

 • Polmotor Szczecin
 • Polmotor Szczecin
 • Japan Motors Jasnogórska Kraków
 • Japan Motors Powstańców Śląskich Kraków
 • Japan Motors Sosnowiec
 • Japan Motors Poznań
 • ABT Autoniss Lublin
 • Impwar Legnica
 • Impwar Wrocław
 • Mazur Wałbrzych
 • Zdunek K.M.J. Gdańsk
 • Zaborowski Warszawa
 • Wasilewski Ełk
 • Vip Car Opole
 • Mad Mobil Rybnik
 • Nivette Warszawa

REKLAMA

REKLAMA

Nissan Leaf Nissan Leaf

Pierwsze egzemplarze nowego Nissana Leaf opuściły linię produkcyjną Nissana w brytyjskim Sunderland już w grudniu 2017 roku. Najnowsza generacja modelu cieszy się popularnością - do tej pory w Europie złożono już ponad 19 000 zamówień. Jak wylicza Nissan, oznacza to, że średnio co 12 minut zamawiany jest kolejny egzemplarz.

Nissan Leaf drugiej generacji jest jednym z pierwszych samochodów, przetestowanych w ramach nowego, restrykcyjnego protokołu, tzw. WLTP (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure), uzyskując w cyklu mieszanym zasięg 270 km, natomiast w warunkach wyłącznie miejskich - do 415 km na jednym ładowaniu.

REKLAMA

Nissan Leaf Nissan Leaf

Ile kosztuje nowy Nissan Leaf?

Jeszcze przed pojawieniem się samochodów w salonach Nissan obniżył ceny nowego elektrycznego modelu o wartość akcyzy, uprzedzając wprowadzenie w życie Ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych.

W wyniku zmian nowy Leaf jest tańszy o 3,1 proc., a zatem jego bazowa cena to 134 691 zł brutto. Dodatkowo, przy zamówieniach złożonych do 31 marca br., importer dodaje kartę RFID do sieci ładowarek firmy Greenway, a na niej 3100 złotych brutto. Średnio kwota ta wystarczy nawet na 2,5 roku darmowego ładowania w należących do sieci punktach, których liczba do 2020 roku wzrośnie z aktualnych 32 do blisko 200.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 153 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij