[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nissan Micra w wersji N-Way w Polsce

Polska oferta Nissana dla miejskiego modelu Micra wzbogaca się o nową wersję N-Way, która dostępna jest w kilku żywych, intensywnych kolorach.

Nissan Micra N-Way Nissan Micra N-Way

Na pierwszy rzut oka Micra N-Way sprawia wrażenie młodzieżowego samochodu, przeznaczonego dla osób o pozytywnym podejściu do życia. Limitowana wersja N-Way występuje w kolorach: zielonym Pulse, niebieskim Power, pomarańczowym Energy oraz czerwonym Passion.

- Micra w wersji N-Way to idealny samochód dla wszystkich, którzy lubią się wyróżniać. Dzięki limitowanej edycji nabywca uzyskuje praktyczny samochód w przystępnej cenie, charakteryzujący się dynamicznym wyglądem. Wiosenno-letnie kolory ożywią miejskie ulice” – mówi Dorota Pajączkowska, PR Manager marki Nissan w Polsce.

REKLAMA

REKLAMA

Nissan Micra N-Way Nissan Micra N-Way

Micra N-Way powstała w oparciu o standardowo dostępny w gamie poziom wyposażenia Acenta, z benzynowym silnikiem 1.0 litra, o mocy 71 KM lub 0,9 IG-T o mocy 90 KM.

Limitowana edycja jest dostępna w dwóch wersjach wyposażenia. Pierwsza ma kamerę cofania z tylnym czujnikiem parkowania, przyciemniane tylne szyby oraz koło zapasowe, a druga – dodatkowo automatyczną klimatyzację.

REKLAMA

Nissan Micra N-Way Nissan Micra N-Way

Jeśli chodzi o cenę, Nissan Micra N-Way, dzięki upustowi w wysokości 4000 złotych, jest dostępny od poziomu 54 265 złotych.

Dopełnieniem pakietów stylistycznych modelu Micra N-Way są systemy poprawiające komfort i bezpieczeństwo podróży. Wśród najważniejszych elementów wyposażenia można wymienić czujnik zmierzchu, system kontroli ciśnienia w oponach oraz układ wspomagania ruszania pod górę.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 56 060 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij