Nissan Micra z nagłośnieniem Bose - znamy cenę

Nissan Micra Bose Personal Premium Edition oraz Bose Personal Edition to modele dla wybrednego audiofila. Obie wersje są już w sprzedaży w Polsce.

Nissan Micra Bose Edition
Nissan Micra Bose Edition

Nissan Micra Bose Personal Edition powstał dla uczczenia wieloletniej współpracy Nissana z firmą Bose, produkującą sprzęt audio wysokiej klasy. Jest to pierwsza edycja specjalna nowej, piątej generacji modelu Micra.

REKLAMA

Głównym atutem samochodu jest dostępny tylko w modelu Micra system audio BOSE Personal. Dzięki cyfrowemu przetwarzaniu sygnału i sześciu głośnikom o znakomitych parametrach zapewnia on dźwięk 360 stopni. W skład systemu wchodzą między innymi dwa wyjątkowe głośniki BOSE UltraNearfield wbudowane w zagłówek fotela kierowcy.

Dźwięk z systemu audio BOSE Personal można ustawić z uwzględnieniem upodobań kierowcy. Funkcja BOSE PersonalSpace Control, dostępna poprzez ekran dotykowy systemu multimedialnego NissanConnect, umożliwia regulowanie poszczególnych opcji odsłuchu, począwszy od dźwięku precyzyjnie skupionego na przedniej części kabiny do dźwięku o znacznie szerszej, "otaczającej" charakterystyce.

REKLAMA

REKLAMA

Nissan Micra Bose Edition
Nissan Micra Bose Edition

Nissan Micra BOSE Personal Premium Edition jest oparty na flagowej wersji wyposażenia Tekna. Dostępny w kolorze czarnym Enigma lub szarym Gunmetal, jest dodatkowo standardowo wyposażony w pakiet personalizacji nadwozia Ultimate oraz pakiet personalizacji wnętrza.

W stosunku do standardowego wyposażenia wersji Tekna, edycja specjalna oferuje dodatkowo:

  • reflektory LED,
  • podgrzewane przednie siedzenia,
  • dojazdowe koło zapasowe.

W wyposażeniu dostępnym za dopłatą znalazły się z kolei system kamer 360° oraz pakiet bezpieczeństwa, w którego skład wchodzą następujące systemy: automatyczny hamulec awaryjny z funkcją wykrywania pieszych, adaptacyjne światła drogowe, system ostrzegania i interwencji przy niezamierzonej zmianie pasa ruchu oraz czujnik deszczu.

REKLAMA

Nissan Micra Bose Edition
Nissan Micra Bose Edition

Wersja BOSE Personal Edition bazuje na wyposażeniu Acenta i oferowana jest w kolorach czarnym Enigma, szarym Gunmental lub pomarańczowym Energy. Stylistyka zewnętrzna opiera się na pakiecie personalizacji Plus, a wnętrze zostało wzbogacone o elementy w kolorze pomarańczowym Energy.

W porównaniu do standardowej specyfikacji wersji Acenta egzemplarze z edycji specjalnej wyposażone zostały dodatkowo w:

  • dojazdowe koło zapasowe
  • pakiet komfortowy, czyli automatyczną klimatyzację oraz tylną kamerę ułatwiającą parkowanie.

Pakiet personalizacji nadwozia, dostępny w obu wariantach limitowanej edycji, obejmuje pomarańczowe elementy wykończeniowe na zderzakach z przodu i z tyłu, boczne listwy, nakładki na lusterka boczne oraz 17‑calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich.

REKLAMA

REKLAMA

Nissan Micra Bose Edition
Nissan Micra Bose Edition

Personalizacja wnętrza obu wersji obejmuje tapicerkę foteli z kolorowymi wstawkami oraz wyściółkę na wysokości kolan i panel deski rozdzielczej pokryte ekologiczną skórą w kolorze pomarańczowym.

Obie limitowane edycje Nissana Micra są oferowane z trzycylindrową turbodoładowaną jednostką benzynową o pojemności 0,9 litra i mocy 90 KM. Silnik współpracuje z pięciobiegową przekładnią manualną.

Promocyjna cena Nissana Micra BOSE Personal Edition w Polsce to 60 990 zł, a za wersję BOSE Personal Premium Edition trzeba zapłacić 66 990 zł. 

REKLAMA