[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Nissan Micra z obniżoną ceną w Polsce

Nowa generacja Nissana Micry urosła i dojrzała. Nie należy przy tym do najtańszych. Teraz ma się to trochę zmienić, bo importer właśnie obniżył cenę.

Nissan Micra Nissan Micra

Zupełnie zmieniona stylistyka i nowoczesne wnętrze, wykończone wysokiej jakości materiałami, a do tego niezłe osiągi i nowoczesne systemy. Tak w skrócie opisuje swój miejski model Nissan. Pewnym problemem dla potencjalnych klientów jest jednak cena Micry.

Teraz jednak pojawiła się na polskim rynku oferta, która zachęcić ma do przyjrzenia się nowej Micrze. Ceny podstawowej wersji VISIA, wyposażonej m.in. w sześć poduszek powietrznych, układ ESP oraz system wspomagania ruszania pod górę rozpoczynają się od 43 990 złotych.

Nissan Micra Nissan Micra

Oferta specjalna, jak dowiadujemy się z komunikatu prasowego, dotyczy wszystkich wersji wyposażenia i nie jest ograniczona czasowo. Ile wynoszą obniżki? W zależności od wybranej konfiguracji, ceny katalogowe zostały obniżone od 2 000 złotych (dla wersji VISIA/VISIA PLUS) do 4 500 złotych (wersja N-CONNECTA).

W rezultacie pojawia się dość szeroki wachlarz możliwości w zakresie wyposażenia oraz innych elementów. Przykładowo, dostępna od 53 490 złotych wersja N-CONNECTA, napędzana przez silnik IG-T o mocy 90 KM, ma w seryjnym wyposażeniu m.in. wbudowany system nawigacji NissanConnect z 7-calowym ekranem dotykowym, klimatyzację, 16-calowe felgi ze stopów metali lekkich, przednie lampy przeciwmgłowe oraz przyciemniane tylne szyby.

Nissan Micra Nissan Micra

Importer sugeruje, że za zaoszczędzone w ten sposób pieniądze, można doposażyć auto. Na przykład w pakiet personalizacji wnętrza w kolorze pomarańczowym Energy lub niebieskim Power czy na przykład o pakiet technologii zwiększających bezpieczeństwo.

Wśród nich znajduje się wiele systemów, dostępnych do niedawna w autach wyższych segmentów. Jak choćby system automatycznego hamowania awaryjnego z funkcją wykrywania pieszych, czy system inteligentnej interwencji przy niezamierzonej zmianie pasa ruchu. Do tego dodać można adaptacyjne światła drogowe czy system kamer 360.

Nissan Micra Nissan Micra

Fani dobrego brzmienia muzyki mogą z kolei wybrać, zaprojektowany specjalnie do modelu Micra, wysokiej klasy system audio firmy BOSE z dodatkowym głośnikiem w zagłówku fotela kierowcy.

Atutem, na który zwraca uwagę Dorota Pajączkowska, PR Manager Nissana w Polsce, jest korzystna wartość rezydualna nowej Micry, co przy późniejszej odsprzedaży ma duże znaczenie.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 54 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij