Nissan Navara N-Guard

Nissan Navara N-Guard to nowa wersja japońskiego pick-upa, która jest już w sprzedaży.

Nissan Navara N-Guard Materiały prasowe
Nissan Navara N-Guard
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 139 900 PLN
Dostępne nadwozia: pick-up-4
SPRAWDŹ OFERTY

Nissan Navara jest pick-upem o bardzo dobrych parametrach zarówno transportowych, jak i terenowych. Nadaje się zarówno do ciężkiej pracy w trudnym terenie, jak i na weekendową wycieczkę za miasto.

Teraz do sprzedaży wchodzi Navara w wersji specjalnej N-Guard, która ma być bardziej wyróżniającą się na drodze odmianą, dysponującą dodatkowo bogatszym wyposażeniem standardowym.

Wersja N-Guard bazuje na flagowej, bogato wyposażonej odmianie Tekna. Atrapę chłodnicy, oprawy lamp przeciwmgłowych, boczne lusterka, klamki drzwi oraz tylny zderzak polakierowane zostały na czarno.

Zobacz także: Nissan GT-R50 Italdesign wejdzie do produkcji

Nissan Navara N-Guard Materiały prasowe
Nissan Navara N-Guard

W oczy rzucają się też pasujące kolorystycznie boczne stopnie i relingi dachowe, a także specjalne 18-calowe felgi ze stopów metali lekkich. Standardem są tu też przyciemnione oprawy reflektorów oraz elektrycznie otwierany szyberdach, również z przyciemnioną szybą.

Nissana Navara N-Guard zamówić można w jednym z trzech kolorów nadwozia — metalizowanym ciemnoszarym lub czarnym metalicznym oraz białym perłowym. Całości efektu dopełniają specjalne naklejki w dolnej części drzwi i skrzyni ładunkowej za tylnym kołem.

W kabinie znajdziemy zmienione, skórzane fotele, urozmaicone wstawkami w kolorze ciemnoszarym i żółtym oraz podwójnymi żółtymi szwami. Ten sam motyw znajdziemy na drzwiach i dywanikach.

Zobacz także: Nissan Leaf Nismo RC

Nissan Navara N-Guard Materiały prasowe
Nissan Navara N-Guard

Co znajdziemy w standardowym wyposażeniu wersji specjalnej? Między innymi:

  • blokadę tylnego mechanizmu różnicowego, wcześniej dostępną wyłącznie za dopłatą,
  • przednie i tylne czujniki parkowania,
  • spryskiwacze reflektorów.

Nissana Navarę N Guard wybrać można też z dodatkowym pakietem OFF-ROADER AT32. Znajduje się w nim specjalne, wzmocnione zawieszenie zwiększające prześwit o 20 mm, pełną ochronę głównych podzespołów podwozia oraz większe, 32-calowe opony. W samochodzie może być również zamontowany snorkel - wysoko wyprowadzony kanał wlotu powietrza, zwiększający głębokość brodzenia.

W Polsce Nissan Navara N-Guard oferowany jest w cenie 159 150 zł brutto w wersji z manualną przekładnią 6-biegową lub za dopłatą równą 5000 zł – z 7-biegową skrzynią automatyczną.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA