Nissan Patrol – premiera w Emiratach Arabskich

Nissan Patrol
Nissan Patrol
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Największy rywal Toyoty Land Cruiser ma być jeszcze wygodniejszy i jeszcze bardziej luksusowy niż jego poprzednia odmiana. Według badań Nissana, klienci jeżdżący Patrolami spędzają w terenie mniej niż 15% czasu, który poświęcają na jazdę tym autem w ogóle. W związku z tym, inżynierowie koncernu postawili na poprawę komfortu i zwiększenie przestrzeni dla pasażerów.

W kabinie auta goszczą metry kwadratowe skór ozdobionej polerowanym aluminium I drewnem. Do tego multimedialny system, który za pośrednictwem dwóch 7-calowych ekranów, zamontowanych w zagłówkach przednich foteli, ma zapewniać rozrywkę pasażerom z drugiego i trzeciego rzędu. Dla zwiększenia wygody, pasażerowi drugiego rzędu siedzeń mają teraz 10 cm dodatkowego miejsca na nogi, a w trzecim rzędzie zamontowano szersze, wygodniejsze fotele.

Nowy Patrol zbudowany jest na zupełnie nowej platformie. Do jego napędu będzie służył silnik V8 o pojemności 5,6-litra, produkujący 400 KM mocy i 550 Nm momentu obrotowego. Silnik połączony jest z siedmiobiegową skrzynią automatyczną i napędza wszystkie koła.

Nissan wyposażył auto w Hydrauliczny System Kontroli Ruchów Nadwozia, który dba o to, by auto zachowało stabilność niezależnie od rodzaju podłoża, po którym jedzie.

Nie podano jeszcze informacji na temat cen, ale jak widać na załączonym materiale video, mieszkańcy Emiratów Arabskich już nie mogą się doczekać, kiedy nowe Patrole staną w ich garażach.

 

REKLAMA
Zobacz także:
REKLAMA