[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Nissan X-Trail – debiut odświeżonego SUV-a

Nissan, X-Trail Nissan X-Trail

Jego nowe wcielenie wyróżniają delikatne zmiany nadwozia, lepsza jakość i funkcjonalność wnętrza oraz kilka zmian mechanicznych i aerodynamicznych.

Z przodu wyróżnia go zmodyfikowany grill wraz z nowymi reflektorami i zderzakiem. Z tyłu również znajdziemy nowy zderzak oraz przeprojektowane światła z technologią LED. Nowe są również wzory 17- i 18-calowych felg aluminiowych.

We wnętrzu pojawią się nowe kolory i wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Zmiany objęły też tablicę rozdzielczą, która zyskała nowy ekran komputera. Dodatkowo poprawiono komfort pasażerów podróżujących na tylnych siedzeniach. Przyczyniła się do tego modyfikacja przednich foteli, dzięki której uzyskano dodatkową przestrzeń dla pasażerów drugiego rzędu.

Odświeżone silniki Diesla spełniają teraz normę Euro 5 i współpracować mają z uaktualnioną przekładnią manualną i automatyczną.

Dodatkowych szczegółów spodziewać się możemy tuż przed rozpoczęciem sprzedaży nowego X-Traila, która zapowiedziana została już na wrzesień.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 300 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij